w ,

Przysięga 136, 137, 138, 139 VOD. Szczegółowe streszczenie odcinków

Przysięga 137 VOD streszczenie po polsku

Przysięga VOD – oglądaj odcinki po polsku za darmo w internecie. Serial można oglądać w TVP 1 i TVP VOD. Zobacz streszczenie Przysięga odc. 136, 137, 138 i 139.

W tym tygodniu można obejrzeć standardowo pięć odcinków: 135, 136, 137, 138 i 199. Serial Przysięga emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1.

Przysięga VOD

Wszystkie odcinki online za darmo na żywo można znaleźćna WP Pilot. Powtórki dostępne są w VOD. Platforma TVP VOD po premierze w TVP 1 publikuje odcinki Przysięgi po polsku za darmo i bez konieczności logowania.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga szczegółowe streszczenie odcinków

Przysięga odc. 136 – streszczenie

Cavidan trafia do szpitala. Wymusza na Emirze i Reyhan przebaczenie. Narin próbuje przekonać Oyę, że Ersin ją wykorzystuje. Kemal jest zazdrosny, bo myśli, że Narin wydaje pieniądze na przyjaciela. Policja przesłuchuje rodzinę w sprawie strzelaniny. Hikmet nie przejmuje się byłą żoną, co bardzo dziwi Emira. Narin prosi Taciego, żeby sprawdził, kim jest Ersin i czym się zajmuje.

Przysięga odc. 137 – streszczenie

Reyhan i Emir zostają na noc w szpitalu, by czuwać przy rannej Cavidan. Kemal zagląda do telefonu Narin. Policja przesłuchuje Cavidan, a następnie zjawia się w rezydencji Hikmeta. Nigar informuje Cemre o aresztowaniu pana domu. Kemal, jako prawnik, stara się pomóc bratu. Emirowi trudno uwierzyć w przedstawione dowody. Masal odmawia pójścia do przedszkola.

Przysięga 137 – szczegółowe streszczenie (Youtube, napisy PL)

Przysięga 137 streszczenie

Przysięga odc. 138 – streszczenie

Emir stara się o widzenie z ojcem. Cemre jest pod wrażeniem intrygi Cavidan. Okazuje się, że Oya ma długi również za granicą. Lekarz wypisuje Cavidan ze szpitala. Ersin zjawia się pod domem Kemala. Emir zapewnia ojca, że wierzy w jego niewinność. Cemre przywozi Cavidan do rezydencji. Na tarasie widzą przytulonych Emira i Reyhan.

Przysięga odc. 139 – streszczenie

Cavidan zapewnia Cemre, że pozbędą się Reyhan. Suna wpada w histerię, słysząc, co zarzuca się jej ojcu. Kemalowi udaje się wyciągnąć brata z aresztu. Hikmet próbuje wytłumaczyć Sunie, że jest niewinny. Narin proponuje Sehriye pomoc. Kemal podsłuchuje jej rozmowę telefoniczną. Oya wciąż nie wie, jak spłacić długi. Masal kolejny dzień nie chce iść do przedszkola.

Więzień Miłości 273

Więzień Miłości odc. 268. Streszczenie, odcinki VOD, napisy PL

Więzień Miłości 269

Więzień Miłości 269. Streszczenie szczegółowe, VOD