Warning: Attempt to read property "permalink" on bool in /usr/home/mnzinfo/domains/ekstraklasalive.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/context/meta-tags-context.php on line 297

Przysięga 168 i 169. Streszczenie odcinków, oglądaj na VOD

Przysięga odcinki 168 i 169 – streszczenie szczegółowe po polsku. Zobacz co wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu i oglądaj go w TVP 1 lub TVP VOD.

Przysięga 168 wyemitowana zostanie w poniedziałek 11 maja. Dzień później obejrzeć będzie można odcinek 169.

Serial Przysięga cieszy się w Polsce dużą popularnością. Odcinki po polsku emitowane są w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. “Przysięgę” na żywo można oglądać na WP Pilot, gdzie znajduje się legalny live stream z TVP 1.

Powtórki serialu można oglądać na VOD TVP. Dostępne są tam wszystkie odcinki online za darmo po polsku.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga odc. 168 streszczenie odcinka

Emir nie umie pocieszyć Zeynep, która boi się o swoją przyszłość. Cavidan próbuje zbliżyć się do syna, ale on wciąż powtarza, że chce być sam. Po rozwodzie, Reyhan wraca do rezydencji pożegnać się z wujem i zabrać swoje rzeczy. Oya zaczyna dostrzegać dwulicowość Cemre i Cavidan.

Przysięga odc. 169 streszczenie odcinka

Kemal i Narin martwią się o Emira i Reyhan. Kemal bardzo wspiera bratanka. A Narin przejmuje się zdrowiem i stanem Reyhan. Emir idzie na ważne spotkanie z rosyjskim biznesmenem. Chodzi o ważną umowę. Biznesmen nie jest zadowolony z powodu jego zachowania. Zeynep cierpi z powodu odejścia Reyhan, a także przez groźby Cavidan.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.