Warning: Attempt to read property "permalink" on bool in /usr/home/mnzinfo/domains/ekstraklasalive.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/context/meta-tags-context.php on line 297

Przysięga 187 VOD: Kemal irytuje Narin (streszczenie, oglądaj online)

Przysięga odc. 187 po polsku na TVP VOD udostępniony zostanie po premierze w telewizji TVP 1. Zobacz gdzie oglądać serial online i przeczytaj szczegółowe streszczenie Przysięga 187.

Przysięga 187 wyemitowana zostanie w piątek 5 czerwca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Wielu widzów szuka odcinków serialu po polsku w internecie. Przysięga odcinek 187 na żywo online można oglądać na WP Pilot, gdzie za darmo udostępniana jest telewizja TVP 1 w internecie.

Serial Przysięga cieszy się w Polsce dużą popularnością. Każdego dnia odcinki po polsku w TVP 1 ogląda kilkaset tysięcy osób. Sporo fanów szuka również szczegółowy streszczeń odcinków Przysięgi na serwisach typu Turkweb czy google. Można je również znaleźć na TVRadar.pl.

Przysięga 187 VOD dostępna będzie w piątkowe popołudnie. Tuż po emisji w TVP 1. Wszystkie odcinki tureckich serialu publikowane są na TVP VOD (vod.tvp.pl).

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga 187 streszczenie szczegółowe

Narin jest coraz bardziej zirytowania zachowaniem Kemala. Sehriye przypomina jej, że powinnością żony jest opieka nad chorym mężem. Zziębnięta Reyhan dociera do domu późnym wieczorem. Emir tylko szuka pretekstu, by zaatakować byłą żonę. Cavidan namawia Cemre, by spędzała więcej czasu z Emirem. Melike opowiada Reyhan o wypadku Hikmeta. Narin kasuje SMS – y w telefonie Kemala.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.