Warning: Attempt to read property "permalink" on bool in /usr/home/mnzinfo/domains/ekstraklasalive.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/context/meta-tags-context.php on line 297

Przysięga 241 VOD. Streszczenie odcinka, oglądaj online po polsku

Przysięga 241 po polsku wyemitowana zostanie w środę. Co wydarzy się w nowym odcinku? Zobacz szczegółowe streszczenia odcinków Przysięgi lub oglądaj je w internecie na TVP VOD.

Przysięga 241

Serial Przysięga 241 obejrzeć można w środę 26 sierpnia o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Live stream udostępni WP Pilot, gdzie za darmo można oglądać telewizję i seriale.

Powtórka odc. 241 wyemitowana zostanie w czwartek rano. Wszystkie odcinki można oglądać jako powtórki również w internecie. Przysięga 241 VOD dostępna będzie po emisji w TVP 1, czyli w środę popołudniu. Serial po polsku oglądać można na TVP VOD.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga 241 szczegółowe streszczenie

Co wydarzy się w odcinku 240? Zobacz streszczenie Przysięgi.

W Przysięga 241 Adem odwiedza Hikmeta i dziękuje mu za szansę, którą dzięki niemu dostał. Emir nie wie, że Adem to stypendysta ojca i uważa, że ten interesuje się Reyhan. Kemal nie może się skupić na pracy i wciąż myśli o Narin. Postanawia zorganizować randkę i wyznać jej miłość. Cavidan zamierza wynająć człowieka, który pozbędzie się dla niej problemu z Cemre. Sehriye na prośbę Kemala szykuje wystawną kolację.

Już wkrótce opublikujemy streszczenia kolejnych odcinków Przysięgi.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.