Warning: Attempt to read property "permalink" on bool in /usr/home/mnzinfo/domains/ekstraklasalive.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/context/meta-tags-context.php on line 297

Przysięga 440. Odcinek po polsku (streszczenie)

Przysięga odcinek 440 po polsku wyemitowany zostanie 7 lipca. Co wydarzy się w nowym odcinku? Zobacz szczegółowe streszczenia odcinków Przysięgi lub oglądaj je w internecie na TVP VOD.

Przysięga 440 po polsku

Serial Przysięga 440 obejrzeć można w środę 7 lipca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Live stream udostępni WP Pilot, gdzie za darmo można oglądać telewizję i seriale.

Powtórka odc. 440 wyemitowana zostanie w czwartek rano. Wszystkie odcinki można oglądać jako powtórki również w internecie. Przysięga 440 VOD dostępna będzie po emisji w TVP 1, czyli w środę popołudniu. Serial po polsku oglądać można na TVP VOD. Wcześniej trzeba liczyć na zagraniczne serwisy i napisy PL.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

W naszym serwisie prezentujemy streszczenia szczegółowe wszystkich odcinków Przysięgi.

Przysięga 440 szczegółowe streszczenie

Co wydarzy się w odcinku 440? Zobacz streszczenie Przysięgi.

Emir zabiera Feride do jej dawnego domu. Munevver udaje się przekonać Kumru do operacji. Feride dostaje prezent od Emira. Masal prezentuje domownikom swoją pracę domową. Niespodziewanie ginie paszport Narin. Songul, jak tylko może, uprzykrza życie Melike. Feride jest w szoku słysząc propozycję Emira.

Już wkrótce opublikujemy streszczenia kolejnych odcinków Przysięgi.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.