Przysięga odc. 294, 295 i 296 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinki na TVP VOD

Przysięga 294, 295 i 296 wyemitowana zostanie w telewizji TVP 1. Streszczenie szczegółowe odcinków można znaleźć m.in. na Tukrweb oraz w naszym serwisie. Ostatni odcinek online, podobnie jak wszystkie inne, udostępniany jest na VOD TVP.

W tym tygodniu standardowo można obejrzeć pięć nowych odcinków serialu. Emisja Przysięga odcinek 294, 295 i 296 o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1.

Ostatni odcinek Przysięgi w formie powtórki można obejrzeć również następnego dnia po emisji. Szczegółowe streszczenie odcinków znajduje się poniżej, a także w Turkweb. Zobacz co przyniesie pięć nadchodzących odcinków serialu Przysięga.

Przysięga streszczenie odcinków 294, 295 i 296

Przysięga 294

Oya przyprowadza tajemniczego ukochanego. Wszyscy są zaskoczeni, a najbardziej Narin, która jest także wściekła, bo czuje się oszukana i wykorzystana. Podczas kolacji Kemal dostaje telefon z wiadomością o tym, co spotkało Reyhan. Gulsum oddaje krew, żeby ratować Reyhan. Wie już, że Cavidan chce się jej pozbyć z domu. Emir robi wszystko, żeby znaleźć pracownika sklepu, który zniknął po kradzieży.

Przysięga 295

Reyhan odzyskuje przytomność i zdradza, kto ją zranił. Kemal chce wykorzystać sytuację i wystąpić do prokuratury o zwolnienie z aresztu do czasu procesu. Hacer ma wyrzuty sumienia. Cavidan zleca Talazowi kolejne zadanie. Nebahat trafia do karceru. Narin grozi Erhanowi ujawnieniem całej prawdy. Cavidan chce jak najszybciej pozbyć się Gulsum.

Przysięga 296

Emir nocuje z Reyhan w szpitalu. Kemal zaprasza Erhana na śniadanie. Reyhan jest pilnowana przez strażników, ale Emir różnymi sposobami stara się znaleźć blisko ukochanej. Narin dzwoni do Aynur i prosi o przysługę. Emir jedzie do domu po ubrania dla żony. Melike z Nigar szykują ulubione dania Reyhan.

Przysięga VOD

Ostatni odcinek serialu Przysięga, a także wszystkie już wyemitowane w TVP 1 można oglądać na platformie TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga VOD streszczenie odcinków
Serial Przysięga 294, 295, 296

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.