Przysięga odc. 88 VOD. Odcinki serialu online

Przysięga 91 VOD

Przysięga 88 online za darmo dostępny jest na VOD TVP. Wszystkie odcinki na żywo za free również można oglądać w internecie, dzięki transmisji z TVP 1.

Przysięga odc. 88 – odcinek premierowo w TV wyemitowany zostanie w środę 15 stycznia o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Wszystkie odcinki serialu na żywo można oglądać w internecie. Przysięga online dostępna jest na WP Pilot. Platforma ta oferuje darmowy dostęp m.in. do telewizji TVP 1, TVP 2, Polsat i TVN.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Kiedy oglądać powtórkę Przysięga odc 88? W telewizji po raz drugi odcinek zostanie wyemitowany w czwartek 16 stycznia o godzinie 6:20.

Jeżeli przegapiliście serial w telewizji, to powtórki można oglądać w internecie. Serial Przysięga 88 na TVP VOD za darmo dostępny jest za kilkadziesiąt minut po premierze w TVP 1.

Oglądaj serial “Przysięga 88” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga 88 – streszczenie: Rodzina Tarhun jest przekonana, że Reyhan nie żyje. Kiedy jednak zapłakany Emir wraca do domu, przed wejściem spotyka żonę. Potem Suna przeprasza szwagierkę za wcześniejszą awanturę. Talaz przekonuje Leylę, że Kemal zlecił jego zabójstwo. Emir wyjawia Zaferowi, co planuje. Później prosi ukochaną o rozmowę. Cemre budzi się po wypadku.

Serial Przysięga TVP 1 emituje od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.