w , ,

Przysięga odc. 88 VOD. Odcinki serialu online

Przysięga streszczenie odcinków 142, 143, 144
Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 88 online za darmo dostępny jest na VOD TVP. Wszystkie odcinki na żywo za free również można oglądać w internecie, dzięki transmisji z TVP 1.

Przysięga odc. 88 – odcinek premierowo w TV wyemitowany zostanie w środę 15 stycznia o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Wszystkie odcinki serialu na żywo można oglądać w internecie. Przysięga online dostępna jest na WP Pilot. Platforma ta oferuje darmowy dostęp m.in. do telewizji TVP 1, TVP 2, Polsat i TVN.

Kiedy oglądać powtórkę Przysięga odc 88? W telewizji po raz drugi odcinek zostanie wyemitowany w czwartek 16 stycznia o godzinie 6:20.

Jeżeli przegapiliście serial w telewizji, to powtórki można oglądać w internecie. Serial Przysięga 88 na TVP VOD za darmo dostępny jest za kilkadziesiąt minut po premierze w TVP 1.

Oglądaj serial “Przysięga 88” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga 88 – streszczenie: Rodzina Tarhun jest przekonana, że Reyhan nie żyje. Kiedy jednak zapłakany Emir wraca do domu, przed wejściem spotyka żonę. Potem Suna przeprasza szwagierkę za wcześniejszą awanturę. Talaz przekonuje Leylę, że Kemal zlecił jego zabójstwo. Emir wyjawia Zaferowi, co planuje. Później prosi ukochaną o rozmowę. Cemre budzi się po wypadku.

Serial Przysięga TVP 1 emituje od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.

Wymarzona Miłość odc. 104

Wymarzona Miłość odc. 104 online i TVP VOD

Więzień Miłości VOD

Więzień Miłości odc. 219 VOD. Oglądaj serial online po polsku