Przysięga odc. 89 VOD. Odcinki serialu online

Przysięga 91 VOD

Przysięga 89 VOD TVP udostępnia już kilkadziesiąt minut po premierze w TVP 1. Serial online za darmo można oglądać również na żywo, dzięki TVP 1 live stream w WP Pilot.

Przysięga 89 – TVP 1 najnowszy odcinek wyemituje w czwartek 16 stycznia o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Wszystkie odcinki serialu na żywo można oglądać również w internecie. Gdzie znaleźć live stream? Przysięga online dostępna jest na WP Pilot. Platforma ta oferuje darmowy dostęp m.in. do telewizji TVP 1, TVP 2, Polsat i TVN.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Kiedy oglądać powtórkę Przysięga odc 89? W telewizji po raz drugi odcinek zostanie wyemitowany w piątek o godzinie 6:20 w TVP 1.

Przysięga 89 VOD

Jeżeli przegapiliście serial w telewizji, to powtórki można oglądać w internecie. Serial Przysięga 89 VOD TVP (vod.tvp.pl) udostępnia za darmo kilkadziesiąt minut po premierze w TVP 1.

Oglądaj serial “Przysięga 89” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga 89 – streszczenie: Rodzina Tarhun jest przekonana, że Reyhan nie żyje. Kiedy jednak zapłakany Emir wraca do domu, przed wejściem spotyka żonę. Potem Suna przeprasza szwagierkę za wcześniejszą awanturę. Talaz przekonuje Leylę, że Kemal zlecił jego zabójstwo. Emir wyjawia Zaferowi, co planuje. Później prosi ukochaną o rozmowę. Cemre budzi się po wypadku.

Serial Przysięga telewizja TVP 1 emituje od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.