Przysięga odc. 92 online i TVP VOD

Przysięga 120

Przysięga 92 online za darmo – gdzie oglądać? Serial w internecie dostępny jest na VOD TVP. Wszystkie odcinki na żywo za free również można oglądać online dzięki WP Pilot. Emisja odcinka 92 we wtorek w TVP 1.

Przysięga 92 – nowy odcinek tego popularnego tureckiego serialu wyemitowany zostanie we wtorek o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1.

Przysięga 92 online i VOD

Wszystkie odcinki na żywo można oglądać w internecie. Przysięga 91 online dostępny jest na WP Pilot. Platforma ta oferuje darmowy dostęp m.in. do telewizji TVP 1, TVP 2, Polsat i TVN.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Kiedy oglądać powtórkę Przysięga odc. 91? W telewizji odcinek ten wyemitowany zostanie następnego dnia, czyli w tym przypadku w środę o 6:20 w TVP 1.

Jeżeli przegapiliście serial w telewizji, to powtórki można oglądać w internecie. Serial Przysięga 92 na TVP VOD za darmo dostępny jest za kilkadziesiąt minut po premierze w TVP 1.

Oglądaj serial “Przysięga 92” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga 92 – streszczenie: Emir liczy, że Reyhan jednak pojedzie z nim i z Cemre na wycieczkę. Żona jest zła, że nie namawiał jej na ten wypad. Oboje czekają na znak od siebie nawzajem. Cavidan i Suna starają się im pomóc. Talaz próbuje przeprosić Kemala za niesłuszne oskarżenia. Ten jednak nie wierzy w szczerość intencji ojca Leyli. Cemre widzi, że Emir myśli wyłącznie o Reyhan.

Serial Przysięga TVP 1 emituje od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. W tym tygodniu oglądać można odcinki: 91, 92, 93, 94 i 95, a także wszystkie poprzednie na TVP VOD (vod.tvp.pl).

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.