w

Przysięga odcinek 139. Streszczenie szczegółowe: Hikmet wychodzi z aresztu

Przysięga 147 streszcznie

Szczegółowe streszczenie serialu Przysięga 139. Odcinek po polsku obejrzeć można w piątek w TVP 1 lub TVP VOD.

Przysięga 139 to ostatni odcinek, który wyemitowany zostanie w tym tygodniu. Początek w piątek o godzinie 16:05 w TVP 1. Na żywo serial online można obejrzeć na WP Pilot.

Dużo większym zainteresowaniem cieszy się jednak opcja Przysięga VOD, czyli powtórki na żądanie. Wszystkie odcinki online za darmo publikowane są na platformie TVP VOD. Kiedy będzie można obejrzeć tam Przysięgę odc. 139? Odcinek dostępny będzie w piątek popołudniu.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga odc. 139 streszczenie szczegółowe

W 139 odcinku “Przysięgi” Cavidan zapewnia Cemre, że pozbędą się Reyhan. Suna dowiaduje się, że to jej ojciec wynajął człowieka, który strzelał do Cavidan. Jest zła i przerażona. Wpada w histerię. “Niestety córko. Są na dowody” – potwierdza Cemre.

Hikmet wychodzi z aresztu, dzięki Kemalowi, który przekonał prokuratora opowieścią o złym stanie zdrowia Hikmeta. Ten natychmiast udaje się do Suny i tłumaczy jej, że jest niewinny. Suna nie chce jednak rozmawiać z ojcem. Kemal zamierza pomóc Hikmetowi w udowodnieniu jego niewinności.

Narin proponuje Sehriye pomoc. Kemal podsłuchuje jej rozmowę telefoniczną. Oya wciąż nie wie, jak spłacić długi. Mówi, że jeśli tego nie zrobi, to trafi do więzienia.

Przysięga streszczenie odcinków 142, 143, 144

VOD. Przysięga odc. 138. Streszczenie odcinków

Więzień Miłości 271 VOD online

Więzień Miłości odcinek 271. Streszczenie szczegółowe: Karem próbuje gry na giełdzie