Przysięga 407, 408, 409 streszczenia szczegółowe. Ostatni odcinek VOD

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 408 i 409 streszczenie odcinków po polsku. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.

Przysięga odcinki po polsku

Turecki serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Ostatni odcinek Przysięgi powtarzany jest następnego dnia rano.

W najbliższych dniach obejrzeć można odcinki Przysięga 407, 408, 409 i 410. Co się wydarzy w serialu? Poniżej znajdziecie szczegółowe streszczenie odcinków Przysięgi.

Przysięga VOD

Dzisiejszy odcinek Przysięgi online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online. Sporo osób szuka “Przysięga napisy PL na OK RU”, a przecież powtórki odcinków publikowane są po polsku na TVP VOD. Dzisiejszy odcinek trafia tam zawsze po emisji w telewizji. Pod adresem vod.tvp.pl można obejrzeć już ostatni odcinek serialu Przysięga.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Streszczenie szczegółowe Przysięga

Przysięga 406

Cemre i Talaz nie mają pieniędzy nawet na jedzenie. Cemre postanawia sprzedawać prażone nasiona słonecznika. Talaz drwi z jej pomysłu. Kumru przekonuje Kemala, że nadal powinna udawać Narin przed ludźmi, z którymi Kemal robi interesy. Matka ma pretensje do Kumru, że wykorzystuje sytuację i podszywa się pod siostrę. Jest zaskoczona, że Kemal na to pozwala. Feride wiezie dokumenty do firmy Emira. Emir chce wiedzieć, dlaczego przyjechała po niego, kiedy był ranny po walce.

Przysięga 407

Kumru przeprasza Kemala za swoje zachowanie. Sehriye namawia Narin, żeby pojechała na służbowy obiad Kemala. Munevver próbuje zatrzymać Kumru w domu, ale córka brutalnie ją odpycha. Songul stara się zbliżyć do Hikmeta. Kumru spotyka się w restauracji z żoną kontrahenta Kemala. Feride chce naprawić zniszczoną ramkę. Taci zawozi Narin do restauracji.

Przysięga 408

Feride mdleje na widok Emira. Kumru i Berna czekają w restauracji na Kemala i Engina. Songul zajmuje się dzieckiem podczas nieobecności Feride. Próby otwarcia drzwi piwnicy kończą się niepowodzeniem. Kumru wpada w złość słysząc, że Kemal w ostatniej chwili odwołał spotkanie. Oya sugeruje Emirowi, że Feride próbuje go uwieść.

Przysięga 409

Cemre i Talaz razem sprzedają nasiona. Muszą uciekać przed policją. Cemre marzy się wózek na kółkach, który pomógłby jej rozwinąć interes. Melike uważa, że Feride jest ostatnio rozkojarzona, bo się zakochała. Feride jest tym przerażona, bo zdaje sobie sprawę, że to prawda. Nastawienie Narin się zmienia. Przestaje się przejmować swoją ślepotą. Kemal jest zachwycony. Emir uważa, że Feride chce go uwieść, bo jest łowczynią posagów.

Przysięga 410

Songul chce za wszelką cenę połączyć Feride i Emira dla własnych korzyści. Ale zamiast tego powoduje większe zamieszanie w ich relacjach. Cemre ratuje skórę Talazowi i dogaduje się z właścicielami wózka. Chce rozwinąć interes. Kumru namawia matkę i Sehriye, żeby przygotowały różne desery. Twierdzi, że to dla Kemala i Narin, a tak naprawdę zaprasza na wieczór kogoś innego. Narin z przykrością odkrywa, że siostra podszywa się pod nią.


Turecki serial Przysięga oglądać można nie tylko w TVP 1, ale także w internecie. Odcinki na żywo znaleźć można na WP Pilot, a powtórki na TVP VOD. Serial dostępny jest po polsku, a nie z napisami PL. Szczegółowe streszczenie znajdziesz w serwisie Turkweb.Przysięga napisy PL w serwisie OK RU.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.