Przysięga 183, 184, 185, 186 szczegółowe streszczenie odcinków

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 182, 183, 184, 185, 186 – streszczenie odcinków serialu. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.

Przysięga to turecki serial emitowany po polsku w telewizji TVP 1. Emisja nowych odcinków następuje od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.

W tym tygodniu obejrzeć można odcinki: 182, 183, 184, 185, 186. Co się w nich wydarzy? Poniżej znajdziecie szczegółowe streszczenie odcinków Przysięgi.

Serial Przysięga online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online. Powtórki odcinków publikowane są po polsku na TVP VOD.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga szczegółowe streszczenie odcinków

Przysięga 182 streszczenie szczegółowe

Birce stylizuje Reyhan do pokazu. Kerem jest zaskoczony jej obecnością w firmie. Podczas prezentacji nie może oderwać od niej oczu. Rana jest wściekła, że jej plan nie wypalił. Nowi kontrahenci są zadowoleni z oferty, gratulują Keremowi nowatorskiego podejścia i potwierdzają chęć nawiązania współpracy. Tarik czuje się upokorzony. Elif wbiega w ślepą uliczkę. Gdy Cafer już ma ją dopaść, powstrzymuje go Rifki, któremu Cafer jest dłużny pieniądze. Między mężczyznami dochodzi do sprzeczki.

Przysięga 183 streszczenie

Cemre po raz kolejny próbuje zastraszyć Reyhan, ale tym razem napotyka opór. Kemal wychodzi ze szpitala. Narin pomaga Masal oswoić się z nową sytuacją. Emir ostrzega Reyhan, że zapłaci za swój powrót do rezydencji wysoką cenę. Kemal opowiada Narin o Talazie. Reyhan zaczyna podejrzewać, że anonimowy liścik podrzuciła jej Nigar.

Przysięga odc. 183 streszczenie szczegółowe:

Przysięga 184 streszczenie

Reyhan próbuje namówić Nigar na zwierzenia. Kemal narzeka na kłopoty żołądkowe. Emir różnymi sposobami uprzykrza życie Reyhan. Nigar wychodzi z domu, by uniknąć kolejnej konfrontacji. Policja zatrzymuje Talaza. Dzięki Narin, Masal spędza więcej czasu z ojcem. Taci odwiedza Sunę w ośrodku.

Przysięga 185 streszczenie

Emir w złości każe Reyhan pozbyć się wszystkich pamiątek po ich małżeństwie. Cavidan je przejmuje i w złości postanawia je spalić. Emir na widok spalonych pamiątek wpada w szał. Reyhan zaczyna podejrzewać, że Nigar wie, kto przyczynił się do stanu, w którym znajduje się Hikmet. Postanawia poznać prawdę. Narin czyta z Kemalem wiersze. Kemal jest pod jej urokiem.

Przysięga 186 streszczenie

Talaz prześladuje Kemala. Grozi jemu i jego rodzinie. Kemal jest wściekły. Emir robi wszystko, żeby upokorzyć Reyhan za to, że spaliła ich pamiątki. Chce ją zranić. Cemre wykorzystuje sytuację, a Cavidan cieszy się, że Emir ma dość Reyhan. Narin bardzo się przejmuje zdrowiem Kemala. Jest zła, że nie słucha jej rad.

Przysięga VOD

Turecki serial Przysięga oglądać można nie tylko w TVP 1, ale także w internecie. Odcinki na żywo znaleźć można na WP Pilot, a powtórki na TVP VOD. Serial dostępny jest po polsku, a nie z napisami PL.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.