Warning: Attempt to read property "permalink" on bool in /usr/home/mnzinfo/domains/ekstraklasalive.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/context/meta-tags-context.php on line 297

Przysięga 832, 833, 834 streszczenia szczegółowe. Ostatni odcinek VOD

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 832, 833, 834 po polsku. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.

Przysięga ostatni odcinek po polsku

Turecki serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Ostatni odcinek Przysięgi powtarzany jest następnego dnia rano.

Przysięga odc. 832 w TV pojawi się we wtorek 21 marca. W kolejnych dniach można obejrzeć streszczenia odcinków 833, 834, 835. Jeżeli jesteście ciekawi co wydarzy się w serialu, to poniżej prezentujemy streszczenia szczegółowe Przysięgi.

Przysięga wszystkie odcinki VOD

Dzisiejszy odcinek Przysięgi online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online.

Sporo osób szuka “Przysięga ostatni odcinek napisy PL na OK RU”, a przecież powtórki odcinków publikowane są po polsku na TVP VOD. Dzisiejszy odcinek trafia tam zawsze po emisji w telewizji. Pod adresem vod.tvp.pl można obejrzeć już ostatni odcinek serialu Przysięga.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Streszczenie szczegółowe serialu Przysięga

Przysięga odc. 832 streszczenie szczegółowe

W wyniku strzelaniny Bekir zostaje ranny i trafia do szpitala. Gulperi oddaje krew dla ojca. Policja aresztuje Ekrema. Savas składa zeznania. Masal bardzo cieszy się, że wróci do szkoły w Wiedniu. Emir opiekuje się załamaną Gulperi.

Przysięga odc. 833 streszczenie szczegółowe

Narin i Kemal idą na badanie USG. Wreszcie dostają dobre wieści. Do Kemala dzwoni dyrektor szkoły Masal. Okazuje się, że dziewczyna musi szybko lecieć do Wiednia do szkoły, bo czeka ją egzamin. Cała rodzina postanawia zorganizować Masal pożegnanie. Gulperi jest z Emirem w szpitalu i czeka na wiadomość o stanie zdrowia ojca. Martwi się, że Bekir umrze. Beyhan jest zła, że Savas pomógł Bekirowi. Masal jest smutno, że musi wyjechać i zostawić rodzinę.

Przysięga odc. 834 streszczenie szczegółowe

Bekir czuje się coraz lepiej i snuje plany na wspólne życie z Gulperi. Emir jest smutny, że ojciec chce zabrać Gulperi do ich rodzinnej miejscowości. Beyhan jest wściekła na Savasa, że nie chce się mścić. Nie może się pogodzić z tym, że to jej mąż był tym złym. Kemal z rodziną urządzają Masal pożegnanie przed jej wyjazdem do szkoły. Wszyscy są bardzo wzruszeni.

Przysięga odc. 835 streszczenie szczegółowe

Turecki serial Przysięga oglądać można nie tylko w TVP 1, ale także internecie. Odcinki na żywo znaleźć można na WP Pilot, a powtórki na TVP VOD. Serial dostępny jest po polsku, a nie z napisami PL. Szczegółowe streszczenie znajdziesz w serwisie Turkweb.

Przysięga napisy PL w serwisie OK RU.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.