Przysięga odcinek 263, 264, 265, 266 streszczenie szczegółowe

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 263, 264, 265, 266 – streszczenie odcinków serialu. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.

Przysięga 263, 264, 265, 266

Przysięga to turecki serial emitowany po polsku w telewizji TVP 1. Emisja nowych odcinków następuje od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.

W najbliższych dniach można obejrzeć Przysięga odc. 263, 264, 265, 266. Co się wydarzy w serialu? Poniżej znajdziecie szczegółowe streszczenie odcinków Przysięgi.

  • Przysięga 262 – czwartek, 24 września
  • Przysięga 263 – piątek, 25 września
  • Przysięga 264 – poniedziałek, 28 września
  • Przysięga 265 – wtorek, 29 września
  • Przysięga 266 – środa, 30 września
  • Przysięga 267 – czwartek, 1 październik
  • Przysięga 268 – piątek, 2 październik

Serial Przysięga online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online. Powtórki odcinków publikowane są po polsku na TVP VOD. Dzisiejszy odcinek trafia tam zawsze po emisji w telewizji.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga odc. 262 streszczenie szczegółowe

Emir czeka na wynik badania DNA. Chce sprawdzić, czy Gulsum jest siostrą Reyhan. Gulsum dowiaduje się o badaniu, które zrobiono za jej plecami i odchodzi. Emir pomaga Reyhan odnaleźć siostrę, która obraziła się na nią. Narin prosi Kemala, żeby jej wysłuchał, ale on się nie zgadza. Ma żal do Narin o to, że nie powiedziała mu o sobie prawdy, choć wiele razy ją o to pytał.

Przysięga odc. 263 streszczenie szczegółowe

Sehriye wypytuje Narin o przyczynę kłótni z Kemalem. Masal dostaje wysokiej gorączki. Emir powiadamia wszystkich domowników, że Gulsum zamieszka w rezydencji. Erhan zostaje wezwany do chorej Masal. Emir zabiera Reyhan i Gulsum to ich rodzinnej miejscowości, Erzurum. Narin przeprasza Kemala.

Przysięga 264 streszczenie szczegółowe

Gulsum bardzo dokładnie realizuje plan przygotowany przez Cavidan. Narin jest przekonana, że to Kemal zniszczył ich wspólne zdjęcie. Emir przeziębia się podczas wycieczki do Erzurum. Oya, po powrocie z wakacji, dowiaduje się o kłopotach w małżeństwie Kemala. Gulsum informuje siostrę, że pani Cavidan wyrzuciła jej ubrania do śmieci.

Przysięga 265 streszczenie szczegółowe

Erhan dowiaduje się, z jakiego powodu Kemal ożenił się z Narin. Postanawia to wykorzystać. Emir jest chory i chce mieć przy sobie Reyhan, ale dziewczyna jest rozdarta między nim a Gulsum. Kemal wciąż się złości na Narin i nie chce jej wybaczyć. Oya próbuje im pomóc, ale nie wie, dlaczego tak się zachowują. Gulsum zaczyna realizować plan Cavidan. Erhan namawia Narin do wyjazdu na szkolenie w Berlinie.

Przysięga 266 streszczenie szczegółowe

Gulsum zachowuje się inaczej przy Emirze i inaczej przy Reyhan. W ten sposób chce ich skłócić. Kemal przekazuje Narin wiadomość o człowieku, który ją ścigał. Kobieta jest jednocześnie szczęśliwa i smutna. Wie, że wkrótce będzie musiała opuścić dom Kemala. Oya i Sehriye postanawiają pogodzić Kemala i Narin. Organizują dla nich romantyczną kolację. A kiedy to nie działa, zamykają ich razem w pokoju.

Przysięga 267 streszczenie szczegółowe

Nigar skarży się Emirowi, że Gulsum jest bardzo wybredna. Narin prosi Kemala, by nie wyładowywał swojej złości na Oyi. Cavidan i Gulsum wszczynają kolejną awanturę. Reyhan spotyka się ze zrozpaczoną Narin. Emir przywołuje Gulsum do porządku i zarzuca jej brak szacunku dla starszych. Narin postanawia napisać list do Kemala.

Przysięga

Turecki serial Przysięga oglądać można nie tylko w TVP 1, ale także w internecie. Odcinki na żywo znaleźć można na WP Pilot, a powtórki na TVP VOD. Serial dostępny jest po polsku, a nie z napisami PL. Szczegółowe streszczenie znajdziesz w serwisie Turkweb.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.