Przysięga odcinek 282, 283, 284 streszczenie szczegółowe

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 282, 283, 284 – streszczenie odcinków serialu. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.

Przysięga odcinki 282, 283, 284

Turecki serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Ostatni odcinek powtarzany jest zawsze następnego dnia o 5:15.

W najbliższych dniach można obejrzeć Przysięga odc. 282, 283, 284. Co się wydarzy w serialu? Poniżej znajdziecie szczegółowe streszczenie odcinków Przysięgi.

  • Przysięga 279 – poniedziałek, 19 październik
  • Przysięga 280 – wtorek, 20 październik
  • Przysięga 281 – środa, 21 październik
  • Przysięga 282 – czwartek, 22 październik
  • Przysięga 283 – piątek, 23 październik

Serial Przysięga online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online. Sporo osób szuka “Przysięga napisy PL na OK RU”, a przecież powtórki odcinków publikowane są po polsku na TVP VOD. Dzisiejszy odcinek trafia tam zawsze po emisji w telewizji.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 282, 283, 284

Przysięga odc. 281 streszczenie

Narin bardzo przeżywa to, że wróci do pracy jako lekarz. Kemal jest z niej dumny. Gulsum i Cavidan knują przeciwko Reyhan. Emir w tajemnicy poprawia makietę Reyhan, którą dziewczyna ma zanieść na zajęcia. Narin zostaje wezwana do szpitala w środku nocy. Kemal ją zawozi i czeka na nią, a potem organizuje jej w domu uroczysty obiad.

Przysięga odc. 282 streszczenie

Gulsum i Reyhan idą do jubilera po naszyjnik. Reyhan nie wie, że to pułapka na nią. Nagle Gulsum ma atak epilepsji. Cavidan jest wściekła, bo liczyła, że wreszcie pozbędzie się znienawidzonej synowej. Reyhan przygotowuje nową makietę na zajęcia i to bez pomocy Emira. Reyhan zabiera siostrę do szpitala do Narin, gdzie robią jej badania.

Przysięga odc. 283 streszczenie

Reyhan, dzięki dyskretnym wskazówkom Emira, udaje się wykonać makietę. Kemal zjawia się w gabinecie Narin, narzeka na ból serca i prosi o wykonanie badań. Gulsum ma wyrzuty sumienia wobec Reyhan. Erhan zdobywa adres nowego miejsca pracy Narin. Jubiler zauważa zniknięcie pierścionka, zamyka sklep i wzywa policję.

Przysięga odc. 284 streszczenie

Cavidan dzwoni z pretensjami do Talaza. Reyhan przekonuje męża, że jej siostra jest niewinna. Emir, za namową prawnika, chce iść na ugodę z jubilerem. Porwani Narin i Kemal próbują wydostać się z magazynu. Notowanej wcześniej Gulsum, grożą poważne konsekwencje. Narin nie chce wykonać ryzykownej operacji. Emir jest zaskoczony deklaracją żony.


Turecki serial Przysięga oglądać można nie tylko w TVP 1, ale także w internecie. Odcinki na żywo znaleźć można na WP Pilot, a powtórki na TVP VOD. Serial dostępny jest po polsku, a nie z napisami PL. Szczegółowe streszczenie znajdziesz w serwisie Turkweb.

Przysięga 282, 283, 284, 285 i napisy PL w serwisie OK RU.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.