Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga odc. 229, 230 i 231 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.

Przysięga ostatnie odcinki VOD

Przysięga to turecki serial emitowany po polsku w telewizji TVP 1. Emisja nowych odcinków następuje od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.

Odcinek 229 po kilku dniach przerwy wyemitowany został w poniedziałek, a Przysięga odc. 230 we wtorek. W kolejnych dniach można obejrzeć również Przysięga 231, 232, 233. Co się wydarzy w serialu? Poniżej znajdziecie szczegółowe streszczenie odcinków Przysięgi.

  • Przysięga odc. 228 – wtorek 4 sierpnia, godz. 16:05
  • Przysięga 229 – poniedziałek 10 sierpnia, godz. 16:05
  • Przysięga 230 – wtorek 11 sierpnia, godz. 16:05
  • Przysięga odcinek 231 – środa 12.08, godz. 16:05
  • Przysięga 232 – czwartek, 13.08, godz. 16:05
  • Przysięga 233 – piątek, 14.08, godz. 16:05

Serial Przysięga online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online. Powtórki odcinków publikowane są po polsku na TVP VOD.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga streszczenie szczegółowe ostatnich odcinków

Przysięga odcinek 228 streszczenie

Goście zebrani w rezydencji gratulują młodej parze ożenku. Emir zaprasza do stołu również pracowników rezydencji. Cavidan jest tym oburzona. Suna przesyła nowożeńcom nagranie z życzeniami. Kemal jest gotów wyjawić prawdę o siostrze, ale powstrzymuje go Narin. Cemre postanawia uciec z kliniki. Prawnik prosi Narin, by przekazała mężowi ważną wiadomość. Ośrodek rehabilitacji zawiadamia Cavidan o ucieczce Suny.

Przysięga 229 streszczenie szczegółowe

W odcinku 229 Emir jest wściekły na Kemala, że ten nie powiadomił go o ucieczce Suny z kliniki. Reyhan postanawia odnaleźć dziewczynę. Narin chce porozmawiać z Kemalem o tym, że niedługo będzie musiała odejść, skoro Kemal odzyska córkę. Reyhan domyśla się, gdzie jest Suna i w końcu do niej dociera. Próbuje ją namówić na powrót do domu.

Co jeszcze wydarzy się w Przysięga odc. 229? Zapraszamy do oglądania serialu w TVP 1 lub VOD TVP.

Przysięga 230 streszczenie szczegółowe

Reyhan zdradza Emirowi, że odnalazła Sunę, ale nie chce wyjawić gdzie. Cavidan jest wściekła, że syn nie okazuje jej posłuszeństwa i bezgranicznie ufa żonie. Cemre ucieka ze szpitala z zamiarem zemsty na rodzinie Tarhunów. Kemal nie ma pewności, czy Narin go kocha. Postanawia to sprawdzić. Tymczasem jego ukochana smuci się, że będzie musiała odejść.

Przysięga odc. 231 streszczenie szczegółowe

Reyhan udaje się namówić Sunę, by wróciła do domu. Kemal jest zaskoczony troskliwością Narin. Emir przygotowuje dla siostry niespodziankę. Cemre obserwuje zza ogrodzenia parę zakochanych. Kemal dostaje dobrą wiadomość dotyczącą procesu. Suna jedzie z Tacim kupić prezent dla nowożeńców. Cemre porywa Sunę.

Przysięga odc. 232 streszczenie

Suna próbuje powstrzymać Cemre, która bez skrupułów najeżdża na Taciego. Cavidan sugeruje, że Reyhan dała się oszukać Sunie. Emir postanawia odszukać siostrę. Zdesperowana Reyhan dzwoni do Taciego. Jego telefon odbiera pielęgniarka. Narin i Kemal pomagają Masal odrobić pracę domową. Emir i Reyhan zjawiają się w szpitalu. Cemre wyznaje Sunie, że mieszkając w rezydencji, podmieniła jej leki.

Przysięga 233 streszczenie

Cemre przetrzymuje na pustkowiu Sunę i szykuje zemstę na Emirze i Reyhan. Kemal i Narin czekają na wieści od adwokata w sprawie dziadka Masal. Kemal jest załamany, bo wie, że Narin może odejść, kiedy sprawa opieki nad Masal zostanie załatwiona. Narin też cierpi z tego powodu, ale też cieszy się, że Masal wkrótce wróci do ojca.

Przysięga

Turecki serial Przysięga oglądać można nie tylko w TVP 1, ale także w internecie. Odcinki na żywo znaleźć można na WP Pilot, a powtórki na TVP VOD. Serial dostępny jest po polsku, a nie z napisami PL. Szczegółowe streszczenie znajdziesz w serwisie Turkweb.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.