Przysięga streszczenia szczegółowe odc. 361, 362, 363. Ostatni odcinek VOD

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga streszczenie odcinków 361, 362, 363 po polsku. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.

Przysięga odcinki po polsku

Turecki serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia rano.

W poniedziałek 1 marca wyemitowana zostanie Przysięga 361 oraz powtórka odcinka 360. W tym tygodniu obejrzeć można odcinki 361, 362, 363, 364, 365. Co się wydarzy w serialu? Poniżej znajdziecie szczegółowe streszczenie odcinków Przysięgi.

  • Przysięga odc. 361 – poniedziałek, 1 marca
  • Przysięga odc. 362 – wtorek, 2 marca
  • Przysięga odc. 363 – środa, 3 marca

Przysięga VOD

Serial Przysięga online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online. Sporo osób szuka “Przysięga napisy PL na OK RU”, a przecież powtórki odcinków publikowane są po polsku na TVP VOD. Dzisiejszy odcinek trafia tam zawsze po emisji w telewizji. Pod adresem vod.tvp.pl można obejrzeć już ostatni odcinek serialu Przysięga.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga 360 streszczenie szczegółowe

Cemre nie przestaje myśleć o zemście na Cavidan. Kemal, choć jest mu zimno, unosi się dumą i nie wchodzi do pokoju Narin. Reyhan zwierza się wujowi ze swoich decyzji. Przeziębiony Kemal nie chce przyjąć pomocy Narin. Niania zaprasza Emira i Reyhan na obiad. Oya przyprowadza do domu Pelin i tłumaczy jej, że idealnie pasuje do Kemala. Niania namawia małżeństwo, by spokojnie ze sobą porozmawiało.

Przysięga 361 streszczenie szczegółowe

Narin niepokoi się o zdrowie Kemala. Sehriye zachęca ją, żeby się zaopiekowała Kemalem, bo to ich do siebie zbliży. Reyhan i Emir wciąż rozmawiają o zagrożonej ciąży. Emir stawia wszystko na ostrzu noża i każe Reyhan wybierać. Dziewczyna jest zrozpaczona i nie rozumie jego postępowania. Kiedy Emir odjeżdża, Reyhan traci przytomność.

Przysięga 362 streszczenie szczegółowe

Oya jest zła, że Narin opiekuje się chorym Kemalem. Postanawia ją wyręczyć, żeby Narin trzymała się od niego z daleka. Sehriye złości się, że Pelin stała się wyrocznią w domu Kemala. Oya umawia się nawet z Pelin do kina i na kolację. Reyhan leży nieprzytomna w szpitalu. Emir chce wykorzystać jej stan, żeby przeprowadzić aborcję. Próbuje przekonać do tego lekarkę, która prowadzi ciążę Reyhan.


Turecki serial Przysięga oglądać można nie tylko w TVP 1, ale także w internecie. Odcinki na żywo znaleźć można na WP Pilot, a powtórki na TVP VOD. Serial dostępny jest po polsku, a nie z napisami PL. Szczegółowe streszczenie znajdziesz w serwisie Turkweb.

Przysięga 361 i 362 i napisy PL w serwisie OK RU.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.