Przysięga odc. 450, 451 streszczenia szczegółowe. Ostatni odcinek VOD

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 450, 451 streszczenie odcinków po polsku. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.

Przysięga odcinek 450, 451 po polsku

Turecki serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Ostatni odcinek Przysięgi powtarzany jest następnego dnia rano.

Serial Przysięga 450 wyemitowana w czwartek 22 lipca i będzie to ostatni odcinek przed kolejną przerwą. Ostatnio widzowie musieli czekać na nowe odcinki z powodu Euro 2020, a tym razem z powodu igrzysk olimpijskich.

Przysięga wszystkie odcinki VOD

Dzisiejszy odcinek Przysięgi online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online. Sporo osób szuka “Przysięga napisy PL na OK RU”, a przecież powtórki odcinków publikowane są po polsku na TVP VOD. Dzisiejszy odcinek trafia tam zawsze po emisji w telewizji. Pod adresem vod.tvp.pl można obejrzeć już ostatni odcinek serialu Przysięga.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Streszczenie szczegółowe serialu Przysięga

Przysięga 448 streszczenie szczegółowe

Sehriye i Munevver pomagają Narin posprzątać dom. Munevver wyznaje córce prawdę o Kumru. Feride telefonuje do ojca prosząc, by nigdy więcej nie pojawiał się w rezydencji. Kumru płaci lekarzowi za pomoc w oszustwie. Kemal zjawia się w domu Narin jako złota rączka.

Przysięga 449 streszczenie szczegółowe

Feride wspomina dzieciństwo. Nie ma dobrych momentów związanych z ojcem. Jest załamana, bo razem z nim wróciła przeszłość. Kemal przychodzi do Narin. Choć ona go wyprasza, zostaje na całą noc. Kumru postanawia wziąć go na litość. Seyfi budzi się w domu Hikmeta. Czeka go nieprzyjemna rozmowa z właścicielem. W końcu jednak ma zostać do ślubu Feride. Cemre i Talaz sprawdzają, kim jest nowa żona Hikmeta. Talaz jest pod wrażeniem, bo Songul bardzo mu kogoś przypomina.

Przysięga 450 streszczenie szczegółowe

Feride boi się, że jej przeszłość i ojciec wpłyną na jej relacje z Emirem. Emir sprawdza Seyfiego. Okazuje się, że to przestępca. Emir zaczyna mieć wątpliwośc, i co do tego, jak ocenił Feride. Kumru za wszelką cenę chce być żoną i matką, ale nikt jej na to nie pozwala. Nie wie, co robić, żeby Kemal traktował ją jak żonę i pokochał. Songul rządzi się w domu i bardzo źle traktuje Melike i Sefera.


Turecki serial Przysięga oglądać można nie tylko w TVP 1, ale także w internecie. Odcinki na żywo znaleźć można na WP Pilot, a powtórki na TVP VOD. Serial dostępny jest po polsku, a nie z napisami PL. Szczegółowe streszczenie znajdziesz w serwisie Turkweb.

Przysięga napisy PL w serwisie OK RU.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.