Przysięga 204, 205, 206 szczegółowe streszczenie odcinków

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 204, 205, 206 – streszczenie odcinków serialu. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.

Przysięga 204, 205, 206

Przysięga to turecki serial emitowany po polsku w telewizji TVP 1. Emisja nowych odcinków następuje od poniedziałku do piątku o godzinie 15:30.

W najbliższych dniach obejrzeć można odcinki:203, 204, 205, 206. Co się w nich wydarzy? Poniżej znajdziecie szczegółowe streszczenie odcinków Przysięgi.

  • Przysięga 202 – poniedziałek 29 czerwca, godz. 16:05
  • Przysięga 203 – wtorek 30 czerwca, godz. 16:05
  • Przysięga 204 – środa 1 lipca, godz. 16:05
  • Przysięga 205 – czwartek 2 lipca, godz. 16:05
  • Przysięga 206 – piątek 3 lipca, godz. 16:05

Serial Przysięga online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online. Powtórki odcinków publikowane są po polsku na TVP VOD.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Szczegółowe streszczenie odcinków Przysięga 204, 205, 206, 207

Przysięga odc. 202 streszczenie szczegółowe

Emir jest zaskoczony telefonem Cemre, która chce mu coś wyznać, ale w ostatniej chwili się rozłącza. Cavidan odwiedza Talaza i przetrzymywaną Cemre. Dziewczyna ją atakuje. Nigar żąda od Cavidan więcej pieniędzy. Kobieta czuje się w potrzasku. W domu znajomego dochodzi do napadu. Reyhan znów przeżywa traumę. Emir i jego była żona bardzo zbliżają się do siebie.

Przysięga 203 streszczenie

Cavidan jest oburzona słysząc, że Reyhan śpi w pokoju Emira. Nigar nie może się doczekać obiecanych pieniędzy. Cavidan podsłuchuje rozmowę syna z Zaferem. Kemal, ostrzeżony przez prawnika, bezskutecznie próbuje skontaktować się z Narin. Cavidan jest o krok od zamordowania Reyhan. Pracownica opieki społecznej słyszy kłótnię Kemala i Narin.

Przysięga odcinek 204 streszczenie szczegółowe

Cavidan odzyskuje pewność siebie, kiedy udaje jej się przechytrzyć Nigar. Prawnik nie daje Kemalowi nadziei, ale Narin jest innego zdania. Talaz informuje Yoncę, że wszystko poszło zgodnie z planem.

Pracownica opieki społecznej nie daje się przekonać małżonkom. Reyhan dowiaduje się o wypadku Emira. Nie wie, że Emir pożyczył motor przyjacielowi. Masal przypomina ojcu o planowanej w weekend wyprawie na ryby.

Przysięga odcinek 205 streszczenie szczegółowe

Emir dowiaduje się, że Reyan nie jada już w domu. Jest tym zaskoczony i złości się. Cemre musi usługiwać Talazowi. Próbuje się buntować, ale Talaz uświadamia jej, że została sama i ma tylko jego. Cavidan postanawia pozbyć się Reyhan raz na zawsze. Jest wściekła, że Emir znów interesuje się byłą żoną. Kemal szykuje się do walki w sądzie o córkę.

Przysięga 206 streszczenie

Na procesie w sprawie opieki nad Masal zapada wyrok. Reyhan zaczyna dokładnie oglądać nagranie od Cemre. Odnosi wrażenie, że to nie Emir strzela. Podejrzewa, że nagranie jest sfałszowane, ale nie ma pewności. Emir prosi Zeynep o pomoc. Chce, żeby Reyhan znów siadała ze wszystkimi do posiłków. Reyhan próbuje się dodzwonić do Cemre, ale bezskutecznie.

Przysięga VOD

Turecki serial Przysięga oglądać można nie tylko w TVP 1, ale także w internecie. Odcinki na żywo znaleźć można na WP Pilot, a powtórki na TVP VOD. Serial dostępny jest po polsku, a nie z napisami PL.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.