Przysięga odc. 258, 259, 260, 261, 262, 263 streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263 – streszczenie odcinków serialu. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.

Przysięga 258, 259, 260, 261, 262, 263

Przysięga to turecki serial emitowany po polsku w telewizji TVP 1. Emisja nowych odcinków następuje od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.

W najbliższych dniach można obejrzeć Przysięga od. 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263. Co się wydarzy w serialu? Poniżej znajdziecie szczegółowe streszczenie odcinków Przysięgi.

  • Przysięga 256 – środa, 16 września
  • Przysięga 257 – czwartek, 17 września
  • Przysięga 258 – piątek, 18 września
  • Przysięga 259 – poniedziałek, 21 września
  • Przysięga 260 – wtorek, 22 września
  • Przysięga 261 – środa, 23 września
  • Przysięga 262 – czwartek, 24 września
  • Przysięga 263 – piątek, 25 września

Serial Przysięga online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online. Powtórki odcinków publikowane są po polsku na TVP VOD. Dzisiejszy odcinek trafia tam zawsze po emisji w telewizji.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga odc. 256 streszczenie szczegółowe

Reyhan jest wstrząśnięta, ale nie chce uwierzyć, że jej siostra żyje. Kemal bardzo troszczy się o Narin i za namową Erhana zabiera żonę na badania do szpitala. Emir opowiada matce czego dowiedział się o Gulsum. Złodziej wyrywa torebkę Narin i rani Erhana. Emir zawozi Reyhan do Gulsum. Taci prosi Sunę o wyjaśnienia.

Przysięga odc. 257 streszczenie szczegółowe

Reyhan rozmawia z Gulsum i próbuje ją przekonać, że są siostrami. Dziewczyna nie chce jej znać. Reyhan jest załamana i wszyscy ją pocieszają, oprócz Cavidan. Suna mówi Taciemu, że rodzina nie pozwala jej na spotkania z nim, choć przyczyna jest zupełnie inna. Narin i Kemal są przy rannym Erhanie w szpitalu. Narin spotyka koleżankę z Azerbejdżanu. Prosi, żeby nie mówiła nic Kemalowi o jej przeszłości. Kemal wciąż się zastanawia, co Narin przed nim ukrywa.

Przysięga odc. 258 streszczenie szczegółowe

Gulsum ma długi u mafii. Emir i Reyhan pomagają je spłacić, choć dziewczyna wciąż nie chce ich widzieć. Reyhan nie zamierza rezygnować z siostry, którą odnalazła po latach. Erhan płaci koleżance Narin, która pomaga mu w odzyskaniu serca Narin. Kemal bardzo serdecznie przyjmuje w domu Erhana. Narin ma wyrzuty sumienia, że źle traktuje Erhana, choć on nigdy jej nie porzucił.

Przysięga odc. 259 streszczenie szczegółowe

Narin ulega prośbom Erhana i zgadza się na spotkanie. Cavidan jest poirytowania pytaniami Suny o remont w domu na wsi. Reyhan niepokoi się z powodu zniknięcia Gulsum. Kemal zauważa dziwne zachowanie Narin. Reyhan podchodzi do egzaminu na uczelni, ale nie może się skupić. Erhan nie tak wyobrażał sobie spotkanie z ukochaną. Kemal jest wstrząśnięty informacją o Narin.

Przysięga odc. 260 streszczenie szczegółowe

Gulsum zjawia się w domu Emira. Aynur nie chce dłużej pomagać Erhanowi. Reyhan namawia siostrę, żeby zamieszkała w rezydencji. Kemal czuje się oszukany przez Narin. Cavidan coraz śmielej wprowadza swój plan w życie. Narin niepokoi zniknięcie męża. Emir wyznaje Reyhan, że im bardziej go kocha, tym jest silniejszy.

Przysięga odc. 261 streszczenie szczegółowe

Kemal mówi Narin, że zna prawdę. Nie umie jej wybaczyć, że ukrywała przed nim swoją przeszłość. Postanawia też sprawdzić, czy mafiozo, który ją ściga, wciąż jej szuka. Gulsum przysparza coraz więcej kłopotów w rodzinie Reyhan. Cavidan twierdzi, że dziewczyna nie jest siostrą Reyhan i należy zrobić badanie DNA. Reyhan zgadza się na to badanie, ale w tajemnicy przed Gulsum.

Przysięga odc. 262 streszczenie szczegółowe

Emir czeka na wynik badania DNA. Chce sprawdzić, czy Gulsum jest siostrą Reyhan. Gulsum dowiaduje się o badaniu, które zrobiono za jej plecami i odchodzi. Emir pomaga Reyhan odnaleźć siostrę, która obraziła się na nią. Narin prosi Kemala, żeby jej wysłuchał, ale on się nie zgadza. Ma żal do Narin o to, że nie powiedziała mu o sobie prawdy, choć wiele razy ją o to pytał.

Przysięga odc. 263 streszczenie szczegółowe

Sehriye wypytuje Narin o przyczynę kłótni z Kemalem. Masal dostaje wysokiej gorączki. Emir powiadamia wszystkich domowników, że Gulsum zamieszka w rezydencji. Erhan zostaje wezwany do chorej Masal. Emir zabiera Reyhan i Gulsum to ich rodzinnej miejscowości, Erzurum. Narin przeprasza Kemala.

Przysięga

Turecki serial Przysięga oglądać można nie tylko w TVP 1, ale także w internecie. Odcinki na żywo znaleźć można na WP Pilot, a powtórki na TVP VOD. Serial dostępny jest po polsku, a nie z napisami PL. Szczegółowe streszczenie znajdziesz w serwisie Turkweb.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.