Przysięga odc. 337, 338, 339, 340 streszczenie szczegółowe

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 338, 339, 340 streszczenie odcinków serialu. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.

Przysięga odcinki 338, 339, 340

Turecki serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia rano.

W poniedziałek 25 stycznia wyemitowana zostanie Przysięga 338 oraz powtórka odcinka 337. W kolejnych dniach można obejrzeć Przysięga odc. 339, 340, 341, 342, 343. Co się wydarzy w serialu? Poniżej znajdziecie szczegółowe streszczenie odcinków Przysięgi.

  • Przysięga odc. 337 – piątek, 22 stycznia
  • Przysięga odc. 338 – poniedziałek, 25 stycznia
  • Przysięga odc. 339 – wtorek, 26 stycznia
  • Przysięga odc. 340 – środa, 27 stycznia
  • Przysięga odc. 341 – czwartek, 28 stycznia
  • Przysięga odc. 342 – piątek, 29 stycznia

Serial Przysięga online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online. Sporo osób szuka “Przysięga napisy PL na OK RU”, a przecież powtórki odcinków publikowane są po polsku na TVP VOD. Dzisiejszy odcinek trafia tam zawsze po emisji w telewizji. Pod adresem vod.tvp.pl można obejrzeć już ostatni odcinek serialu Przysięga.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga 337 streszczenie szczegółowe

Reyhan i Emir zajmują się małym Hasanem. Martwią się, że mieszka w złych warunkach. Chcą pomóc Meryem i jej synkowi. Sehriye prosi Narin, żeby porozmawiała z Masal. Dziewczynka znów przestała mówić z rozpaczy. Cemre odzywa się do Yonki, bo potrzebuje pomocy w realizacji planowanej zemsty. Kemal sprowadza lekarza do Masal. Uważa, że wystarczy dziecku podać leki, żeby wyzdrowiało.

Przysięga 338 streszczenie szczegółowe

Cemre szykuje pułapkę na osobę, którą obwinia o swoje nieszczęście. Talaz o niczym nie wie i uważa, że Cemre jest coraz bardziej szalona. Cemre podkrada mu telefon i udaje, że realizuje zlecenie, które zaoferowała Cavidan. Reyhan wspomina przeszłość, kiedy Emir zaskakiwał ją swoimi niespodziankami. Liczy, że teraz będzie tak samo.

Przysięga 339 streszczenie szczegółowe

Mimo przygotowanej uczty, Masal wciąż odmawia jedzenia. Kierowca wiezie Reyhan na spotkanie z Emirem. Sehriye chce namówić Narin, by wróciła do domu ze względu na dziecko. Cemre szykuje zasadzkę w fabryce. Maryem i Hasan dostają nowy dom od Emira.

Przysięga 340 streszczenie szczegółowe

Cemre zamyka nieprzytomną Cavidan w fabryce. Reyhan wciąż źle znosi ciążę. Emir dostaje wiadomość z telefonu matki o wyjeździe Cavidan za granicę. Narin zdaje sobie sprawę, że zgubiła zegarek w domu Kemala. Cemre udaje przed Yoncą, że zmieniła plany wobec Cavidan.

Przysięga 341 streszczenie szczegółowe

Masal nie chodzi do szkoły i wszyscy się o nią martwią, także szkolne koleżanki. Kemal bardzo się stara pomóc córce, buduje nawet dla niej namiot. Ale Masal wspomina tylko czas, który spędzała z Narin. Sehriye i Hizir postanawiają sprowadzić Narin do Masal, ale w tajemnicy przed Kemalem. Emir i Reyhan odwiedzają nianię, która prosi, żeby zasadzili trzy drzewka. Mają one symbolizować ich i ich dziecko.

Przysięga 342 streszczenie szczegółowe

Reyhan zaczyna mieć bóle brzucha, ale nie jedzie z tym do szpitala. Emir się o nią martwi. Sehriye ma dość tego, że Kemal o wszystko obwinia Narin. Mówi mu szczerze o tym, że krzywdzi swoją córkę i niepotrzebnie się złości. Emir i Reyhan dowiadują się o rozwodzie Kemala i Narin. Postanawiają z nimi porozmawiać, bo nie wiedzą, z jakiego powodu się rozwiedli.


Turecki serial Przysięga oglądać można nie tylko w TVP 1, ale także w internecie. Odcinki na żywo znaleźć można na WP Pilot, a powtórki na TVP VOD. Serial dostępny jest po polsku, a nie z napisami PL. Szczegółowe streszczenie znajdziesz w serwisie Turkweb.

Przysięga 338 i 339 i napisy PL w serwisie OK RU.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.