Przysięga odcinek 309, 310, 311, 312 streszczenie szczegółowe

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 304, 305, 306, 307 – streszczenie odcinków serialu. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.

Przysięga odcinki 308, 309, 310, 311, 312

Turecki serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.

W najbliższych dniach można obejrzeć Przysięga odc. 309, 310, 311, 312. Co się wydarzy w serialu? Poniżej znajdziecie szczegółowe streszczenie odcinków Przysięgi.

  • Przysięga 308 – poniedziałek, 30 listopada
  • Przysięga 309 – wtorek, 1 grudnia
  • Przysięga 310 – środa, 2 grudnia
  • Przysięga 311 – czwartek, 3 grudnia
  • Przysięga 312 – piątek, 4 grudnia

Serial Przysięga online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online. Sporo osób szuka “Przysięga napisy PL na OK RU”, a przecież powtórki odcinków publikowane są po polsku na TVP VOD. Dzisiejszy odcinek trafia tam zawsze po emisji w telewizji.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 307, 308, 309, 310, 311

Przysięga 307 streszczenie szczegółowe

Dzięki pomocy Emira i Reyhan, Maryem uwalnia się od męża tyrana. Talaz postanawia ostatecznie pozbyć się Cemre. Reyhan wciąż wspomina Hasana. Narin próbuje wytłumaczyć Oyi swoje postępowanie. Suna decyduje się na wyjazd za granicę. Erhan zastawia pułapkę na Narin.

Przysięga 308 streszczenie szczegółowe

Melike namawia Reyhan na badania w szpitalu. Narin próbuje ostrzec Kemala przed niebezpieczeństwem. Timur oskarża Erhana i Narin o zabicie jego brata. Nigar zdradza Gulsum sekret Reyhan. Sehriye nie może się pogodzić z decyzją Kemala. Lekarka przekazuje Reyhan dobrą nowinę.

Przysięga 309 streszczenie szczegółowe

Cavidan postanawia znaleźć sposób na pozbycie się przyszłego wnuka, a razem z nim Reyhan. Kemal ratuje Narin z rąk porywaczy. Rodzina Caferova dowiaduje się wreszcie, kto jest prawdziwym mordercą i zdrajcą. Reyhan przekazuje Emirowi wiadomość o ciąży. Emir jest szczęśliwy i zawiadamia o tym całą rodzinę. Kemal i Narin wracają do domu razem.

Przysięga 310 streszczenie szczegółowe

Emir przesadza z opieką nad Reyhan w ciąży. Nie daje jej spać. A potem spiskuje z Zeynep, żeby zrobić żonie niespodziankę. Oya jest załamana śmiercią Erhana. Postanawia odebrać jego rzeczy. Cavidan zatruwa herbatę dla Reyhan. Herbata jest bardzo mocna, więc Emir nie chce jej dać żonie, tylko postanawia sam ją wypić. Sąd przysyła zawiadomienie o ostatecznej rozprawie dotyczącej opieki nad Masal.

Przysięga 311 streszczenie szczegółowe

Oya jest przekonana, że Erhan zginął z winy Narin. Kemal staje w obronie żony. Cavidan częstuje Reyhan zatrutą wodą. Oya stawia brata przed trudnym wyborem. Emir wybiera lekarza dla Reyhan. Narin postanawia wyprowadzić się na jakiś czas z domu Kemala.

Przysięga 312 streszczenie szczegółowe

Cavidan jest przekonana, że mikstura, którą podała Reyhan, miała wpływ na wyniki badań. Oya próbuje nastawić Sehriye przeciwko Narin. Kemal namawia żonę, by wróciła do domu. Cavidan idzie do Aliye po kolejną dawkę kropli. Policjant informuje Kemala, że Oya celowo doprowadziła do wypadku. Reyhan bardzo przeżywa swój zły sen.


Turecki serial Przysięga oglądać można nie tylko w TVP 1, ale także w internecie. Odcinki na żywo znaleźć można na WP Pilot, a powtórki na TVP VOD. Serial dostępny jest po polsku, a nie z napisami PL. Szczegółowe streszczenie znajdziesz w serwisie Turkweb.

Przysięga 278 i 279 i napisy PL w serwisie OK RU.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.