Przysięga 233, 234, 235, 236, 237, 238 streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga odc. 234, 235, 236, 237, 238 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.

Przysięga ostatnie odcinki VOD

Przysięga to turecki serial emitowany po polsku w telewizji TVP 1. Emisja nowych odcinków następuje od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.

W najbliższych dniach można obejrzeć Przysięga 234, 235, 236, 237, 238. Co się wydarzy w serialu? Poniżej znajdziecie szczegółowe streszczenie odcinków Przysięgi.

  • Przysięga 232 – czwartek, 13.08, godz. 16:05
  • Przysięga 233 – piątek, 14.08, godz. 16:05
  • Przysięga 234 – poniedziałek 17 sierpnia, godz. 16:05
  • Przysięga odc. 235 – wtorek 18 sierpnia, godz. 16:05
  • Przysięga odcinek 236 – środa 19.08, godz. 16:05
  • Przysięga 237 – czwartek, 20.08, godz. 16:05
  • Przysięga 238 – piątek, 21.08, godz. 16:05

Serial Przysięga online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online. Powtórki odcinków publikowane są po polsku na TVP VOD. Dzisiejszy odcinek trafia tam zawsze po emisji w telewizji.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga streszczenie szczegółowe ostatnich odcinków

Przysięga odc. 232 streszczenie

Suna próbuje powstrzymać Cemre, która bez skrupułów najeżdża na Taciego. Cavidan sugeruje, że Reyhan dała się oszukać Sunie. Emir postanawia odszukać siostrę. Zdesperowana Reyhan dzwoni do Taciego. Jego telefon odbiera pielęgniarka. Narin i Kemal pomagają Masal odrobić pracę domową. Emir i Reyhan zjawiają się w szpitalu. Cemre wyznaje Sunie, że mieszkając w rezydencji, podmieniła jej leki.

Przysięga 233 streszczenie odcinka

Cemre przetrzymuje na pustkowiu Sunę i szykuje zemstę na Emirze i Reyhan. Kemal i Narin czekają na wieści od adwokata w sprawie dziadka Masal. Kemal jest załamany, bo wie, że Narin może odejść, kiedy sprawa opieki nad Masal zostanie załatwiona. Narin też cierpi z tego powodu, ale też cieszy się, że Masal wkrótce wróci do ojca.

Przysięga 234 streszczenie odcinka

Cemre wysyła adres Emirowi i każe mu tam pojechać razem z Reyhan. Grozi, że jeśli tego nie zrobią, skrzywdzi Sunę. Na miejscu podpala wszystkich. Tylko Suna może ich uratować. Adwokat przynosi złe wieści Kemalowi. Dodaje też, że wciąż musi udawać męża Narin. Kemal odczuwa ulgę.

Przysięga odcinek 235 streszczenie szczegółowe

Kemal czuje się oszukany przez Taciego. Policja aresztuje Cemre. Suna zostaje w szpitalu na badaniach. Narin prosi Kemala, by porozmawiał z Tacim. Emir dziękuje żonie, że tak bardzo pomogła Sunie. Kemal znajduje przed drzwiami domu kwiaty i niepodpisany liścik. Reyhan znajduje swój pamiętnik z czasów szkolnych.

Przysięga 236 streszczenie

Szukając mąki Narin znajduje w kuchennej szafce tajemniczy bukiet kwiatów. W domu Kemala zjawia się dawny ukochany Sehriye. Suna wraca ze szpitala. Wszyscy są pod wrażeniem postępów w jej leczeniu. Hizir tłumaczy Kemalowi, dlaczego w młodości opuścił Sehriye. Reyhan wyznaje Emirowi, że chce iść na studia.

Przysięga odc. 237 streszczenie szczegółowe

Suna wraca do domu i wszyscy są zachwyceni, że wreszcie może chodzić. Dziewczyna twierdzi, że zawdzięcza to Reyhan, która w nią uwierzyła. Narin jest zła na Kemala, bo uważa, że staje po stronie Hizira, który porzucił Sehriye przed 40 laty i nagle wrócił. Emir i Reyhan jadą na uczelnię, żeby zapisać Reyhan na studia. Kiedy okazuje się, że na zapisy jest już za późno, Emir robi coś niezwykłego.

Przysięga 238 streszczenie

Cavidan jest przerażona, bo Cemre próbowała ją udusić. Ponadto boi się jej i nie chce jej widzieć, a także jest przerażona tym, że Cemre może zeznać prawdę policji. Postanawia ją powstrzymać. Emir odwozi Reyhan na uczelnię, gdzie dziewczyna ma zacząć studia. Kemal pisze list do Narin, w którym chce jej wyznać miłość. Wcześniej próbuje jej o tym powiedzieć, ale nigdy nie ma okazji. Sehriye wstydzi się tego, że Hizir zawracał głowę Kemalowi i Narin.

Przysięga

Turecki serial Przysięga oglądać można nie tylko w TVP 1, ale także w internecie. Odcinki na żywo znaleźć można na WP Pilot, a powtórki na TVP VOD. Serial dostępny jest po polsku, a nie z napisami PL. Szczegółowe streszczenie znajdziesz w serwisie Turkweb.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.