Przysięga odcinek 311, 312, 313, 314 streszczenie szczegółowe

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 311, 312, 313, 314 – streszczenie odcinków serialu. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.

Przysięga odcinki 311, 312, 313, 314

Turecki serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.

W najbliższych dniach można obejrzeć Przysięga odc. 311, 312, 313, 314. Co się wydarzy w serialu? Poniżej znajdziecie szczegółowe streszczenie odcinków Przysięgi.

  • Przysięga 311 – czwartek, 3 grudnia
  • Przysięga 312 – piątek, 4 grudnia
  • Przysięga 313 – poniedziałek, 7 grudnia
  • Przysięga 314 – wtorek, 8 grudnia
  • Przysięga 315 – środa, 9 grudnia
  • Przysięga 316 – czwartek, 10 grudnia
  • Przysięga 317 – piątek, 11 grudnia

Serial Przysięga online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online. Sporo osób szuka “Przysięga napisy PL na OK RU”, a przecież powtórki odcinków publikowane są po polsku na TVP VOD. Dzisiejszy odcinek trafia tam zawsze po emisji w telewizji.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 311, 312, 313, 314

Przysięga 309 streszczenie szczegółowe

Cavidan postanawia znaleźć sposób na pozbycie się przyszłego wnuka, a razem z nim Reyhan. Kemal ratuje Narin z rąk porywaczy. Rodzina Caferova dowiaduje się wreszcie, kto jest prawdziwym mordercą i zdrajcą. Reyhan przekazuje Emirowi wiadomość o ciąży. Emir jest szczęśliwy i zawiadamia o tym całą rodzinę. Kemal i Narin wracają do domu razem.

Przysięga 310 streszczenie szczegółowe

Emir przesadza z opieką nad Reyhan w ciąży. Nie daje jej spać. A potem spiskuje z Zeynep, żeby zrobić żonie niespodziankę. Oya jest załamana śmiercią Erhana. Postanawia odebrać jego rzeczy. Cavidan zatruwa herbatę dla Reyhan. Herbata jest bardzo mocna, więc Emir nie chce jej dać żonie, tylko postanawia sam ją wypić. Sąd przysyła zawiadomienie o ostatecznej rozprawie dotyczącej opieki nad Masal.

Przysięga 311 streszczenie szczegółowe

Oya jest przekonana, że Erhan zginął z winy Narin. Kemal staje w obronie żony. Cavidan częstuje Reyhan zatrutą wodą. Oya stawia brata przed trudnym wyborem. Emir wybiera lekarza dla Reyhan. Narin postanawia wyprowadzić się na jakiś czas z domu Kemala.

Przysięga 312 streszczenie szczegółowe

Cavidan jest przekonana, że mikstura, którą podała Reyhan, miała wpływ na wyniki badań. Oya próbuje nastawić Sehriye przeciwko Narin. Kemal namawia żonę, by wróciła do domu. Cavidan idzie do Aliye po kolejną dawkę kropli. Policjant informuje Kemala, że Oya celowo doprowadziła do wypadku. Reyhan bardzo przeżywa swój zły sen.

Przysięga 313 streszczenie szczegółowe

Emir chce spełniać wszystkie zachcianki Reyhan. Dziewczyna ma już pierwsze objawy ciąży. Jest bardzo wrażliwa na zapachy. Taci i Sehriye nagrywają dla Reyhan i Emira życzenia, które im wysyłają. Hizir wraca. Chce rozmawiać z Sehriye i Kemal wpuszcza go do domu. Oya nie chce widzieć Narin. Czeka na jej odejście. Cavidan szykuje szerbet dla Reyhan. Dodaje do niego sekretnej mikstury.

Przysięga 314 streszczenie szczegółowe

Emir sam przygotowuje dla żony danie, na które ona ma ochotę. Reyhan zjada ogromną porcję i źle się potem czuje. Kemal próbuje wyjaśnić Narin, dlaczego chce, żeby została, ale nie potrafi. Narin wie, że musi odejść po rozprawie dotyczącej Masal. Reyhan nie może siedzieć ze wszystkimi przy śniadaniu, bo większość zapachów przyprawia ją o mdłości. Emir stara się usuwać wszystko, co może przeszkadzać jego żonie.


Turecki serial Przysięga oglądać można nie tylko w TVP 1, ale także w internecie. Odcinki na żywo znaleźć można na WP Pilot, a powtórki na TVP VOD. Serial dostępny jest po polsku, a nie z napisami PL. Szczegółowe streszczenie znajdziesz w serwisie Turkweb.

Przysięga 278 i 279 i napisy PL w serwisie OK RU.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.