Warning: Attempt to read property "permalink" on bool in /usr/home/mnzinfo/domains/ekstraklasalive.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/context/meta-tags-context.php on line 297

PSG – Manchester City transmisja. Mecz online za darmo w internecie

PSG – Manchester City – transmisja na żywo. Zobacz gdzie oglądać mecz w internecie, live stream oraz gdzie PSG – Manchester City online za darmo.

We wtorek w Lidze Mistrzów dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się meczu Paris Saint-Germain z Manchesterem City. Gdzie i o której oglądać to spotkanie na żywo?

PSG – Manchester City transmisja na kanale Polsat Sport Premium 1. Początek o godzinie 21:00. Studio Ligi Mistrzów można oglądać już po zakończeniu meczu Szachtara z Interem.

Mecz PSG – Manchester City na żywo komentować będą Mateusz Święcicki i Sebastian Chabiniak. Gdzie obejrzeć Ligę Mistrzów w internecie?

Telewizja Polsat Sport Premium online udostępnia na Polsat Box GO. Dostęp do tych usług nie jest jednak darmowy. Dostęp na 30 dni kosztuje 40 zł i pozwala oglądać wszystkie mecze Ligi Mistrzów na żywo. Obecnie można znaleźć jednak korzystniejszą opcję.

Na platformie Canal+ Online pakiet “Eleven Sports + Polsat Sport Premium 1” kosztuje obecnie jedyne 35 zł na miesiąc. Pozwoli on obejrzeć mecze wielu lig.

Mecz PSG – Manchester city online za darmo można śledzić dzięki naszej relacji na żywo.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.