Puchar Polski 2019: Stal – Lech. Transmisja, live stream

Transmisja z meczu Stal Stalowa Wola – Lech Poznań dostępna będzie w telewizji Polsat Sport. Live streaming online udostępni IPLA TV, a mecz na żywo za darmo w internecie można śledzić w naszym serwisie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Transmisja z Stal Stalowa Wola – Lech Poznań na żywo

W 1/8 finału Pucharu Polski rozegrane zostanie spotkanie Stal Stalowa Wola – Lech Poznań. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Polsat Sport. Początek w środę 4 grudnia 2019 o godzinie 12:15. Spotkanie skomentują Mateusz Borek oraz Roman Kołtoń.

Telewizja Polsat Sport online. Gdzie oglądać meczyki na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Stal – Lech w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Stal – Lech znajduje się w IPLA TV. Dostęp do transmisji nie jest darmowy. Aby uzyskać dostęp do telewizji Polsat Sport online należy wykupić odpowiedni pakiet.

Stal Stalowa Wola to wicelider II ligi. 10 lat temu wyeliminował Lecha Poznań z Pucharu Polski. Czy Kolejorz zrewanżuje się za tamtą porażkę?

Puchar Polski 2019: Mecz Stal Stalowa Wola – Lech Poznań na żywo

Data: 04.12.2019
Godzina: 12:15
Rozgrywki: 1/8 finału Pucharu Polski
Transmisja TV: Polsat Sport
Stream online: IPLA TV
Relacja live: EkstraklasaLive.pl

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.