Puchar Polski: Lechia – Zagłębie na żywo online. Transmisja, live stream

Mecz Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin na żywo pokaże telewizja Polsat Sport. Transmisje z Pucharu Polski 2019 oglądać można również w internecie. Stream online udostępni IPLA TV. Relacja live za darmo w naszym serwisie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Spotkanie Pucharu Polski odbędzie się środa 4 grudnia 2019 o godzinie 17:45. Transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport. Mecz Lechia – Zagłębie na żywo komentować będą Cezary Kowalski oraz Tomasz Łapiński.

Mecz Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin na żywo oglądać można również w internecie. Telewizja Polsat Sport online dostępna jest na platformie IPLA TV. Dostęp do transmisji z Lechia – Zagłębie nie jest jednak darmowy. Miesięczny dostęp do pakietu SPORT kosztuje 20 zł. Stream z meczu Lechia – Zagłębie można wykupić za 5 zł.

Relację live z meczu Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin przeprowadzi serwis Ekstraklasa Live.

W poprzednich rundach Pucharu Polski 2019 Lechia Gdańsk wyeliminowała Gryf Wejherowo oraz Chełmiankę Chełm. Z kolei Zagłębie Lubin okazało się lepsze od Korony Kielce i Stilonu Gorzów.

Ostatni raz Lechia i Zagłębie rywalizowały ze sobą 5 października w meczu 11. kolejki PKO Ekstraklasy. Lubinianie wygrali 2:1 i wywieźli z Gdańska trzy punkty. Jak będzie w środę? Zapraszamy do oglądania transmisji TV, online lub śledzenie meczu na żywo za pomocą naszej relacji live.

Puchar Polska: Transmisja z Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin

Data: środa 4 grudnia 2019
Godzina: 17:45
Transmisja TV: Polsat Sport
Stream online: IPLA TV
Relacja live: EkstraklasaLive.PL

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.