Puchar Polski: Legia II Warszawa – Piast Gliwice na żywo. Transmisja, stream online

Transmisje z meczu Pucharu Polski Legia II Warszawa – Piast Gliwice oglądać można w telewizji Polsat Sport oraz w internecie na IPLA TV. Relacja live za darmo znajduje się poniżej.

Poczekaj chwilę na załadowanie się relacji live.

Mecz Legia II Warszawa – Piast Gliwice rozpocznie 1/8 finału Pucharu Polski. Spotkanie odbędzie się we wtorek 3 grudnia 2019 o godzinie 17:45. Transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

Mecz Legia II – Piast na żywo oglądać można również w internecie. Telewizja Polsat Sport online dostępna jest na platformie IPLA TV. Dostęp do transmisji z Pucharu Polski nie jest jednak darmowy. Miesięczny pakiet kosztuje 20 zł, a za jeden mecz Pucharu Polski 2019 należy zapłacić 5 zł.

Legia II Warszawa w poprzednich rundach wyeliminowała Odrę Opole oraz Wigry Suwałki. Piast Gliwice uporał się natomiast z Pogonią Siedle i Unią Skierniewice.

O godzinie 20:30 odbędzie się również mecz Górnik Łęczna – Legia Warszawa. Kibiców warszawskiego klubu czeka więc dzień pełen emocji związanych z rozgrywkami o Puchar Polski. Oba mecze na żywo pokaże Polsat Sport.

Puchar Polski 2019: Legia II Warszawa – Piast Gliwice na żywo w TV i online

Data: wtorek 3.12.2019
Godzina: 17:45
Transmisja TV: Polsat Sport
Stream online: IPLA TV

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.