Rolnik Szuka Żony 8 odcinek 10 powtórka. Oglądaj powtórki za granicą za darmo

Rolnik Szuka Żony 8 odcinek 10 online na żywo i powtórki. Program obejrzeć można w TVP 1 oraz w internecie live, jak i powtórkę w VOD. Zobacz gdzie oglądać Rolnik Szuka Żony online za granicą.

Rolnik Szuka Żony 8 odcinek 10 na żywo i za granicą

Rolnik Szuka Żony 8 odcinek 10 premierę ma 21 listopada o godzinie 21:15 w telewizji TVP 1. Gdzie obejrzeć online za granicą? O tym informujemy poniżej.

Program poprowadzi Marta Manowska

Rolnik Szuka Żony online. Powtórki ostatniego odcinka

Gdzie oglądać Rolnik Szuka Żony 8 odc. 10 online? Odcinek na żywo, w niedzielę o 21:15, można obejrzeć na WP Pilot, gdzie TVP 1 udostępnia stream online za darmo. Co ważne dzięki tej opcji można obejrzeć również Rolnik szuka żony za granicą.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Jeśli przegapicie odcinek 8 w niedzielny wieczór, to będą oczywiście powtórki. Rolnik Szuka Żony sezon 8 odcinek 10 wyemitowany zostanie w czwartek o 22:35 w TVP Rozrywka i w sobotę o 18:30 w TVP 1.

Co wydarzy się w Rolnik szuka żony odc. 10? Gospodarze zdecydowali już, z kim chcą przedłużyć znajomość. Teraz czas na pierwsze wielkie wyzwanie – rewizytę. Obie strony chcą, by ponowne spotkania były udane. Elżbieta, Kamila, Krzysztof, Stanisław i Kamil poznają rodziny wybranych osób. Targają nimi wątpliwości, czy spełnią oczekiwania ich rodziców.

Wszystkie odcinki Rolnik Szuka Żony 8 w VOD online można za darmo i bez rejestracji obejrzeć na TVP VOD (vod.tvp.pl). Ostatni odcinek programu zostanie tam opublikowany w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.