Rolnik szuka żony odcinek świąteczny 2019. Streszczenie, zdjęcia, powtórka TVP VOD

“Rolnik szuka żony” odcinek świąteczny online można było oglądać za darmo. Podobnie jak powtórki na TVP VOD. Przyniósł on wiele nowych informacji na temat uczestników szóstego sezonu i nie tylko. Sławomir pojawił się z nową dziewczyną Eweliną, a wzbudzający wcześniej sporo kontrowersji Seweryn z Magdaleną. Co wydarzyło się w odcinku świątecznym? Przeczytaj streszczenie i obejrzyj Rolnik Szuka Żony na TVP VOD.

Rolnik szuka żony odcinek świąteczny 2019 – streszczenie

Rolnik szuka żony odcinek świąteczny po raz kolejny cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy szóstego sezonu: Jakub, Sławomir, Adrian i Seweryn, a także bohaterowie poprzednich edycji programu: Agnieszka z Robertem, Kasia i Dawid, Marta i Mikołaj oraz Małgosia i Paweł spotkali się, aby opowiedzieć o swoich dalszych losach i podzielić się opłatkiem.

Gospodynią świątecznego spotkania była Marta Manowska.  – Nasza rolnikowa rodzina połączyła się o kolejne pary i dwoje malutkich istot – powiedziała na początku programu.

Oglądaj Rolnik szuka żony VOD <- KLIKNIJ TUTAJ

Już na wstępie zobaczyliśmy Sławomira i Seweryna z nowymi partnerkami. Ten pierwszy przyprowadził Ewelinę. – Napisała do mnie na portalu społecznościowym po tym jak rozstałem się z Martą – opowiedział Sławomir. Para spotkała się, a kobieta odwiedziła gospodarstwo 35-latka z Gniezna. – Tak się potoczyło, że jesteśmy razem – dodał. – Układa mi się świetnie i wszystko jest idealnie – przyznała Ewelina.

Z kolei Seweryn spotyka się z Magdalena. Ma 30 lat i pochodzi z Debrzna. – Jestem szczęśliwy w końcu – przyznał.

Adrian Berkowicz pojawił się z Iloną. – Jest troskliwa, opiekuńcza, zawsze mam w niej oparcie i wsparcie – przyznał Adrian. – Widujemy się regularnie. Jeździmy do siebie na zmianę – dodała kobieta. 

Jakub Napierała z Anią Stelmaszczyk również tworzą szczęśliwą parę. – Jestem szczęśliwa, bo znalazłam to, czego szukałam – powiedziała Ania. Oboje nie mieli oporów, aby przyznać, że jest im ze sobą dobrze.

Jakub i Ania – uczestnicy Rolnik szuka żony

 Wszystkim uczestnikom dopisywały humory podczas świątecznego odcinka. Uczestnicy programu Rolnik szuka żony przygotowali paczki z prezentami dla fundacji Herosi, które trafiły do potrzebujących dzieci.

Podczas odcinku świątecznego poznaliśmy też losy uczestników poprzednich edycji Rolnik szuka żony. Marek Walczak z sezonu trzeciego wraz z Julią Chmielewską zostali rodzicami Franka. Reportaż o ich życiu można było obejrzeć w środowym odcinku.

Jak na odcinek świąteczny przystało nie zabrakło kolęd, które uczestnicy śpiewali wspólnie z Rafałem Brzozowskim.

Rolnik szuka żony VOD – oglądaj online za darmo

Co jeszcze ciekawego zdradził nam Rolnik szuka żony odcinek świąteczny? Powtórkę obejrzeć można w telewizji oraz internecie. Gdzie oglądać Rolnik szuka żony online za darmo? Odcinek Świąteczny VOD online dostępny jest za darmo na TVP VOD. W telewizji zostanie wyemitowany w czwartek 26 grudnia 2019 (g. 12:55, TVP 1 i g. 21:55, TVP Rozrywka), poniedziałek 30 grudnia 2019 (g. 17:00, TVP HD), wtorek 31 grudnia 2019 (g. 9:35, TVP Rozrywka i g. 15:00, TVP 1) oraz poniedziałek 6 stycznia (g. 16:15, TVP Rozrywka).

Oglądaj Rolnik szuka żony VOD <- KLIKNIJ TUTAJ

Odcinek świąteczny 2019 – zdjęcia

Odcinek świąteczny Rolnik szuka żony oglądało mnóstwo osób. Zapraszamy do oglądania powtórki na TVP VOD. Sezon 7 Rolnik szuka żony dostępny będzie w 2020 roku.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.