Rolnik szuka żony odcinek świąteczny. Oglądaj na TVP VOD

Rolnik szuka żony odcinek świąteczny online można oglądać za darmo TVP VOD. Emisja odcinka nastąpiła w Boże Narodzenie. Zobacz jak potoczyły się losy uczestników.

Rolnik szuka żony odcinek świąteczny

Po zakończeniu każdego sezonu Rolnik szuka żony w Boże Narodzenie można obejrzeć specjalne wydanie: Rolnik szuka żony odcinek świąteczny. Uczestnicy opowiadają o swoich losach, a także wspólnie kolędują. W tym roku przygotowano również prezenty dla potrzebujących dzieci.

Rolnik szuka żony odcinek świąteczny cieszył się bardzo dużą oglądalnością. Osoby, które nie obejrzały wydania w święta moga obejrzeć powtórkę odcinka świątecznego.

Rolnik szuka żony VOD – oglądaj online za darmo

Rolnik szuka żony odcinek Świąteczny w telewizji wyemitowany zostanie ponownie w poniedziałek 30 grudnia 2019 (g. 17:00, TVP HD), wtorek 31 grudnia 2019 (g. 9:35, TVP Rozrywka i g. 15:00, TVP 1) oraz poniedziałek 6 stycznia (g. 16:15, TVP Rozrywka).

Rolnik szuka żony odcinek świąteczny online dostępny jest za darmo na TVP VOD, gdzie można obejrzeć wszystkie archiwalne odcinki, a także wiele innych produkcji i seriali, jak np. M jak miłość, Barwy Szczęścia, Elip, Więzień Miłości czy Przysięga.

Oglądaj Rolnik szuka żony VOD <- KLIKNIJ TUTAJ

Rolnik szuka żony odcinek świąteczny – fragmenty

Co słychać u bohaterów szóstego sezonu? Wzbudzający sporo kontrowersji Seweryn pojawił się z nową dziewczyną – Magdaleną. – Jestem szczęśliwy w końcu – przyznał Seweryn.

Szczęście w programie odnaleźli Jakub i Anna, którzy tworzą szczęśliwy związek. Opowiedzieli o nim w odcinku świątecznym. Jak im się wiedzie?


Podczas odcinka świątecznego poznaliśmy losy nie tylko uczestników szóstej edycji, ale również wcześniejszych. Marek z trzeciego sezonu został ojcem. Oto jego historia.

Podczas Rolnik szuka żony odcinek świąteczny z nową partnerką pojawił się nie tylko Seweryn, ale również Sławomir, który obecnie spotyka się z Eweliną. – Napisała do mnie na portalu społecznościowym po tym jak rozstałem się z Martą. Tak się potoczyło, że jesteśmy razem – opowiedział Sławomir. – Układa mi się świetnie i wszystko jest idealnie – przyznała Ewelina.

Rolnik szuka żony odcinek świąteczny 2019 – zdjęcia

Rolnik szuka żony VOD za darmo można oglądać w dowolnym momencie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.