Rolnik szuka żony VOD – oglądaj odcinek świąteczny w internecie za darmo

Świąteczny odcinek programu Rolnik szuka żony wyemitowany został w środę 25 grudnia 2019 o godzinie 20:15 w TVP. Gdzie oglądać powtórkę Rolnik szuka żony online, na VOD ?

Rolnik szuka żony VOD odcinek świąteczny 2019 na żywo w telewizji TVP 1 można było oglądać w środę 25 grudnia o godzinie 21:15. Gdzie znaleźć Rolnik szuka żony online VOD, jeśli nie obejrzeliście odcinka na żywo?

Świąteczny odcinek cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem. Widzowie mogą poznać dalsze losy uczestników programy, w tym roku z sezonu 6. Na świąteczne spotkanie Seweryn i Sławek przyprowadzili swoje nowe dziewczyny, które wzbudzają duże zainteresowanie wśród fanów programu Rolnik szuka żony.

Rolnik szuka żony VOD odcinek świąteczny 2019
Rolnik szuka żony odcinek świąteczny 2019

W odcinku świątecznym dowiedzieliśmy się też, że Marek z trzeciego sezonu został ojcem. Seweryn z kolei planuje ślub z Magdaleną.

Nie każdy mógł jednak w pierwszy dzień świąt zasiąść przed telewizorem, aby oglądać wydanie świąteczne. Gdzie i kiedy oglądać powtórki?

Rolnik szuka żony online i TVP VOD

Dobrą wiadomością jest fakt, że Rolnik szuka żony odcinek świąteczny 2019 na żywo można oglądać nie tylko w telewizji TVP 1, ale również w internecie. Darmowy live stream online udostępni platforma WP Pilot. Jest to opcja w pełni legalna i dostępna za darmo.

Oglądaj TVP 1 na żywo w WP Pilot <- KLIKNIJ TUTAJ

Rolnik szuka żony – odcinek świąteczny na żywo w środę o 20:15

Jeśli chcielibyście obejrzeć świąteczne wydanie w innym terminie, to można skorzystać z opcji Rolnik szuka żony VOD. Środowy odcinek pojawi się wieczorem na TVP VOD. Wszystkie odcinki można tam oglądać za darmo. Zarówno programów emitowanych w Telewizji Publicznej, jak i seriali np. M jak miłość, Elif, Barwy Szczęścia, Więzień Miłości czy Przysięga.

Oglądaj Rolnik szuka żony VOD <- KLIKNIJ TUTAJ

Powtórki Rolnik szuka żony odcinek świąteczny można oglądać również w telewizji w kilku terminach:

  • czwartek 26 grudnia 2019 (g. 12:55, TVP 1 i g. 21:55, TVP Rozrywka)
  • poniedziałek 30 grudnia 2019 (g. 17:00, TVP HD)
  • wtorek 31 grudnia 2019 (g. 9:35, TVP Rozrywka i g. 15:00, TVP 1)
  • poniedziałek 6 stycznia (g. 16:15, TVP Rozrywka)
https://www.instagram.com/p/B6gl12cgRW2/

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.