Ruiz – Joshua. “To wydawało się niemożliwe”

Ruiz – Joshua, czyli sensacja w Nowym Jorku. W walce o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej Anthony Joshua przegrał z Andy’m Ruizem Juniorem. Joshua pierwszy raz w życiu walczył w USA.

Pojedynek w Madison Square Garden miał być nowym etapem w jego karierze. Doszło jednak do sensacji. Obrońca tytułu mistrza świata od początku walki nie mógł złapać odpowiedniego rytmu. Walkę prowadził dość ospale, co wykorzystał jego rywal. Meksykanin znokautował Brytyjczyka w 7. rundzie. To pierwsza porażka Joshuy w zawodowej karierze. Obecnie jego bilans to 22 zwycięstwa, w tym 21 przez nokaut i 1 porażka.

– Taka jest waga ciężka. Jestem rozczarowany. Nie spodziewałem się tego. Dostałem mocny cios w głowę, ale starałem się wytrzymać jeszcze kilka rund. Składam wyrazu szacunku Andy’emu – powiedział Anthony Joshua.


– Zawsze mówiłem, że każdy rywal walcząc ze mną wznosi się na wyżyny swoich możliwości i jest 15-20 procent lepszy – stwierdził pięściarz.

– Chcę podziękować Bogu. To wydawało się niemożliwe. Dziękuję swojemu teamowi, a szczególnie mojemu trenerowi. Pracowaliśmy bardzo ciężko. Chciałem udowodnić swoją wartość wszystkim sceptykom, którzy we mnie wątpili. Jestem pierwszym mistrzem świata wagi ciężkiej z Meksyku. To błogosławieństwo – powiedział Andy Ruiz Jr.

Źródło: Press Association/x-news

Telewizja na żywo pokaże spotkanie . Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w .

Transmisja z na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W kolejce rozegrane zostanie spotkanie . Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w . Początek dnia o godzinie .

Telewizja online. Gdzie oglądać na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu za darmo znajduje się WP Pilot, sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo


Mecz na żywo

Data:
Godzina:
Rozgrywki: . kolejka
Transmisja TV:
Stream online:
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.