Sanatorium Miłości odc. 4. Odcinki online za darmo

Sanatorium Miłości odc. 4 obejrzeć można w telewizji TVP 1 oraz w internecie. Odcinki z edycji 2 online dostępne są na żywo, jak również na VOD TVP.

Sanatorium Miłości odc. 4
Fot. VOD TVP / vod.tvp.pl

Sanatorium Miłości na żywo VOD 2020 online

Sanatorium Miłości odc. 4 obejrzeć można w niedzielę 26 stycznia 2020 roku o godzinie 21:15 w telewizji TVP 1. Wszystkie odcinki online na żywo można oglądać również w internecie. Darmowy i legalny live stream z TVP 1 udostępnia platforma WP Pilot. Co ważne Sanatorium Miłości 2020 można tam oglądać również przebywając za granicą Polski.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Wszystkie odcinki w internecie można oglądać zarówno na żywo, jak i powtórki dzięki TVP VOD. Sanatorium Miłości 2020 VOD dostępne jest za darmo na vod.tvp.pl!

Sanatorium Miłości Edycja 2 na TVP VOD <- KLIKNIJ TUTAJ

W edycji 2 Sanatorium Miłości udział bierze dwanaście samotnych osób po 60. roku życia – sześć kobiet i sześciu mężczyzn. Zostali oni wyłowieni spośród ponad tysiąca zgłoszeń. Uczestnicy programu przebywają w malowniczo położonym sanatorium Równica w Ustroniu. Bohaterowie “Sanatorium Miłości” uczestnicą w rozmaitych aktywnościach fizycznych, wycieczkach oraz szczerych rozmowach z gospodynią programu. Na wszystkich czekają emocjonujące atrakcje, podnoszące kondycję fizyczną zabiegi oraz ekscytujące przygody.

Sanatorium Miłości odc. 4

Sanatorium Miłości 2020 to kolejny program TVP skierowany do seniorów. W grudniu olbrzymią popularnością cieszył “The Voice Senior”. Sanatorium Miłości 2020 prowadzi Marta Manowska znana m.in. z programu Rolnik szuka żony.

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.