Sanatorium Miłości 3 VOD online za darmo – odcinek 10

VOD Sanatorium Miłości online. Edycję 3 w TVP 1 można oglądać w niedzielę o 21:15. Program dostępny jest również w internecie – na żywo oraz VOD. Sanatorium Miłości 2021 online oglądać można na WP Pilot i TVP VOD. Odcinek 10 wyemitowany zostanie 7 marca o godzinie 21:15.

Sanatorium Miłości to program cieszący się olbrzymią popularnością. Trzecia edycja składa się z dziesięciu odcinków. Dziś obejrzeć można ostatni odcinek 10. Początek o godzinie 21:15.

Sanatorium Miłości online na VOD TVP

Sanatorium Miłości online za darmo można oglądać na żywo, jak i powtórki. Platforma WP Pilot w niedzielę o godzinie 20:15 udostępnia live stream z Sanatorium Miłości. Można tam oglądać telewizję TVP 1 na żywo w internecie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Jeśli szukacie powtórki, to skorzystajcie z opcji Sanatorium Miłości VOD. Wszystkie odcinki po zakończeniu emisji w TVP 1 publikowane są za darmo na TVP VOD (vod.tvp.pl).

Sanatorium Miłości na TVP VOD <- KLIKNIJ TUTAJ

Sanatorium Miłości 3 odcinek 10

Odcinek finałowy będzie czasem pożegnań i podsumowań. Podczas pakowania walizek uczestnicy komentują wydarzenia mijającego turnusu. Rankiem również oglądają zdjęcia powstałe w czasie sesji z Joe Zawadą. Potem biorą udział w grupowych aktywnościach.

Kobiety idą na zajęcia z samoobrony, a mężczyźni mają lekcję boksu. Kuracjusze przygotowują się do balu, który ma być zwieńczeniem turnusu. Zarówno panie, jak i panowie ulegną niezwykłym metamorfozom. Seniorzy nie żałują sił na parkiecie. Tego wieczoru wybierają króla i królową trzeciej edycji programu.

Sanatorium Miłości 3 uczestnicy

“W trzeciej edycji “Sanatorium Miłości” udział bierze dwanaście samotnych, pochodzących z różnych zakątków Polski osób. Sześć kobiet i sześciu mężczyzn połączy pobyt w pięknej Polanicy-Zdrój i sanatorium Wielka Pieniawa. Oto uczestnicy Sanatorium Miłości 3: Anna, Andrzej, Zbigniew, Halina, Edward, Jadwiga, Wiesław, Janina, Władysław, Krystyna, Zdzisław i Teresa. 

Sanatorium Miłości 2021 to kolejny program TVP skierowany do seniorów. W trzeciej edycji Sanatorium Miłości wystąpią uczestnicy, którzy ukończyli 60. rok życia. “Wszyscy przywożą ze sobą bagaż ciężkich doświadczeń życiowych, ale też wiele optymizmu i otwartości na nowe przygody, przyjaźń i może…. miłość.” – czytamy w zapowiedzi programu.

Sanatorium Miłości online za darmo

Sanatorium Miłości online za darmo na WP Pilot i vod.tvp.pl (fot. TVP)

Sanatorium Miłości 2021 poprowadzi lubiana Marta Manowska. Znana m.in. z programu Rolnik szuka żony.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.