Sanatorium Miłości 3 VOD online za darmo – odcinek 8

VOD Sanatorium Miłości online. Edycję 3 w TVP 1 można oglądać w niedzielę o 21:15. Program dostępny jest również w internecie – na żywo oraz VOD. Sanatorium Miłości 2021 online oglądać można na WP Pilot i TVP VOD. Odcinek 8 wyemitowany zostanie 21 lutego o godzinie 20:15.

Sanatorium Miłości to program cieszący się olbrzymią popularnością. Trzecia edycja składa się z dziesięciu odcinków, które można oglądać w każdą niedzielę. Odcinek 8 rozpocznie się o godzinie 20:15, a nie 21:15.

Sanatorium Miłości online na VOD TVP

Sanatorium Miłości online za darmo można oglądać na żywo, jak i powtórki. Platforma WP Pilot w niedzielę o godzinie 20:15 udostępnia live stream z Sanatorium Miłości. Można tam oglądać telewizję TVP 1 na żywo w internecie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Jeśli szukacie powtórki, to skorzystajcie z opcji Sanatorium Miłości VOD. Wszystkie odcinki po zakończeniu emisji w TVP 1 publikowane są za darmo na TVP VOD (vod.tvp.pl).

Sanatorium Miłości na TVP VOD <- KLIKNIJ TUTAJ

Sanatorium Miłości 3 odcinek 8

Poranne ćwiczenia w pokojach to już norma. Ale przymierzanie peruk to absolutna nowość. Kuracjuszem odcinka zostaje mężczyzna. Wybiera na randkę kobietę o wdzięcznym pseudonimie Operetka i nie będzie to randka śpiewana czy tańczona, a saneczkowa.

W tym odcinku także spotkanie z alpakami. Po co nam alpaki? Do przytulania! W konkursie na kiszonki i soki owocowe zmierzą się panie z panami, podczas pracy plotki o płci przeciwnej dodadzą przygotowaniom jedynie pikanterii. Kolejna z Randek w ciemno tym razem na parkiecie. Wyraźnie Zdzisław i jego wybranka poczują między sobą bliskość.

W finale odcinka spotkanie z ulubioną marką samochodów pamiętających czasy młodości naszych kuracjuszy. Wspominanie randek samochodowych, ale i odrzucenie przez kobiety Edka za jego niewybredne żarty. Na koniec zagadka ile osób zmieści się w kultowym Maluchu? Wieczorem ostatnie już głosowanie na Kuracjusza odcinka i wspomnienia randek dzisiejszego dnia.

Sanatorium Miłości 3 uczestnicy

“W trzeciej edycji “Sanatorium Miłości” udział bierze dwanaście samotnych, pochodzących z różnych zakątków Polski osób. Sześć kobiet i sześciu mężczyzn połączy pobyt w pięknej Polanicy-Zdrój i sanatorium Wielka Pieniawa. Oto uczestnicy Sanatorium Miłości 3: Anna, Andrzej, Zbigniew, Halina, Edward, Jadwiga, Wiesław, Janina, Władysław, Krystyna, Zdzisław i Teresa. 

Sanatorium Miłości 2021 to kolejny program TVP skierowany do seniorów. W trzeciej edycji Sanatorium Miłości wystąpią uczestnicy, którzy ukończyli 60. rok życia. “Wszyscy przywożą ze sobą bagaż ciężkich doświadczeń życiowych, ale też wiele optymizmu i otwartości na nowe przygody, przyjaźń i może…. miłość.” – czytamy w zapowiedzi programu.

Sanatorium Miłości online za darmo

Sanatorium Miłości online za darmo na WP Pilot i vod.tvp.pl (fot. TVP)

Sanatorium Miłości 2021 poprowadzi lubiana Marta Manowska. Znana m.in. z programu Rolnik szuka żony.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.