Serial Miłość i Przeznaczenie 24, 25, 26 streszczenia, ile odcinków, powtórki

Turecki serial “Miłość i Przeznaczenie” po polsku zastąpi w ramówce telewizji TVP2 “Promyk Nadziei”. Ile odcinków ma “Miłość i Przeznaczenie”, kiedy oglądać, gdzie powtórki? Prezentujemy również streszczenia szczegółowe odcinków po polsku.

Miłość i Przeznaczenie serial turecki

Gdy w 2020 roku kończyła się emisja serialu “Więzień Miłości”, sporo fanów było rozczarowanych, ale ich “pustkę” szybko zastąpił “Promyk Nadziei”, który również zyskał sporą popularność. On również dobiegł końca i od 4 grudnia telewizja TVP 2 emituje kolejny turecki serial.

Tym razem będzie to “Miłość i Przeznaczenie odc. 1”. Opowiada ona losy Zeynep, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez zamożnych ludzi. W roli Zeynep zobaczymy Demer Ozdemir, znaną w Polsce jako Sanem z serialu “Wymarzona Miłość”.

Ile odcinków?

Serial “Miłość i Przeznaczenie” telewizja TVP 2 emitować będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15. Ostatni odcinek w telewizji nie będzie powtarzany, ale oczywiście wszystkie odcinki po polsku można obejrzeć w VOD na platformie TVP VOD. Nie trzeba więc szukać serialu na CDA, Dailymotion czy innych tureckich serwisach.

Miłość i przeznaczenie ile odcinków? Wszystko wskazuje na to, że serial liczy nieco ponad 150 odcinków. Odc. 25 można obejrzeć już w poniedziałek 10 stycznia 2022.

Miłość i Przeznaczenie streszczenie szczegółowe odcinków po polsku

Miłość i przeznaczenie odc. 23 streszczenie

Zejnep prosi matkę Nermin, by przyjęła do pracy ciężarną Benal. Patyczak szczęśliwy wraca do rodziny. Emine zaczyna rozumieć intencje Faruka i odprawia go z kwitkiem. Mehdi mówi siostrze Dżemile, że zakochał się w Zejnep. Przypadkowo słyszą to Patyczak i Zejnep.

Miłość i przeznaczenie odc. 24 streszczenie

Mehdi otwiera serce przed Zejnep. Dzemile bierze pieniądze od matki, przekazuje Sultan, a ta namawia Benal do przeprowadzki. Mehdi potwierdza Benal, że nic ich nie łączy. Nermin mówi Zejnep, by na doroczne przyjęcie przyjechała z Mehdim.

Miłość i przeznaczenie odc. 25 streszczenie

Benal ostatecznie postanawia się przeprowadzić. Pierwszy zgrzyt między Jasemin a Dilarą. Zejnep pomaga Mehdiemu kupić nowe ubrania. Oboje wybierają się na doroczne przyjęcie na wsi.

Miłość i przeznaczenie odc. 26 streszczenie

Mehdi na przyjęciu czuje się niezręcznie, a Zejnep dostrzega, jaka dzieli ich różnica. Emine dostaje paczkę z drogą torebką, co wzbudza irytację, jej matki. Dżamile i Sultan martwią się zniknięciem Benal. Faruk zbliża się do Emine.

Miłość i przeznaczenie odc. 27 streszczenie

Nermin odkrywa, że Ekrem ma kochankę. Benal pracuje w wiejskiej rezydencji Nermin. Faruk przedstawia Emine swoim przyjaciołom. Mehdi wyznaje Zejnep, że był w związku z Benal.

Miłość i przeznaczenie odc. 28 streszczenie

Benal oznajmia Zejnep, że jest w ciąży ze swoim byłym mężem. Zejnep pozwala jej zostać w domu swej matki. Sama także nie wraca do Mehdiego. Bajram podejmuje współpracę z bandytami i nie chce wracać z Mehdim do domu.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.