Serial Przysięga odc. 87 online. Odcinki w internecie

Przysięga 91 VOD

Serial Przysięga odcinek 87 online za darmo dostępny jest zarówno na żywo, jak i VOD. TVP 1 w internecie można oglądać na WP Pilot, a powtórkę Przysięga odc. 87 znaleźć można również na TVP VOD.

Przysięga 87 w telewizji TVP 1 na żywo obejrzeć można we wtorek 14.01.2020 o godzinie 16:05. Jeżeli nie możecie zasiąść przed telewizorem, to serial można oglądać również w internecie. Zarówno na żywo, jak i powtórki.

Serial Przysięga online dostępna jest na WP Pilot. Platforma ta oferuje darmowy dostęp m.in. do telewizji TVP 1, TVP 2, Polsat i TVN.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Kiedy oglądać powtórkę Przysięga 87 w TV? W telewizji wtorkowy odcinek po raz drugi odcinek zostanie wyemitowany w środę o godzinie 6:20.

Jeżeli przegapiliście odcinek 87 w telewizji, to powtórki można oglądać w internecie. Serial Przysięga 87 na TVP VOD za darmo dostępny jest za kilkadziesiąt minut po premierze w TVP 1.

Oglądaj serial “Przysięga 87” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga odc. 87 – streszczenie: Taci informuje Leylę, że jej ojciec został dźgnięty nożem. Zrozpaczony Emir próbuje odnaleźć Reyhan, ale w szpitalu nie ma jej na liście rannych. Suna odzyskuje radość życia i chce podziękować Reyhan za pomoc. Emir boi się, że kobieta, która zmarła podczas operacji, to jego żona. Kemal załatwia Talazowi wyjście z aresztu. Suna dowiaduje się o wypadku. W samochodzie Cemre zostaje znaleziona torebka Reyhan.

Serial Przysięga TVP 1 emituje od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.