Siatkówka: Estonia – Polska online. Mecz na żywo, transmisja

Mecz siatkówki mężczyzn Estonia – Polska na żywo można oglądać w aż czterech kanałach TV. Zobacz gdzie i kiedy reprezentacja Polski zainauguruje mistrzostwa Europy i kto przeprowadzi transmisję.

Mistrzostwa Europy w siatkówce

ME w siatkówce rozpoczęły się w czwartek. Polacy swój pierwszy mecz rozegrają w piątek, a ich rywalem będzie Estonia. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00. Transmisje z meczów Polski w siatkarskich mistrzostwach Europy oglądać można w telewizji TVP 1, TVP Sport, Super Polsat oraz Polsat Sport.

Estonia – Polska online. Transmisja w internecie

Transmisje z siatkówki dostępne są również w internecie. Gdzie oglądać mecze Polaków na żywo? Darmowy i legalny stream online bez logowania udostępnia sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport.

Dobrą informacją jest fakt, że transmisje można oglądać również poza granicami Polski. TVP 1 na żywo w internecie za darmo dostępny jest na WP Pilot.

Siatkówka: Estonia - Polska na żywo

Polska w ciągu siedmiu dni rozegra pięć meczów w fazie grupowych mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn. Szczegółowy terminarz znajdziesz TUTAJ.

Siatkówka na żywo: Estonia – Polska w TV i online

Data: 13 września 2019, godzina 17:00
Transmisja TV: Polsat Sport, TVP 1, TVP Sport, Super Polsat
Stream online: sport.tvp.pl, WP Pilot, IPLA TV
Relacja live: EkstraklasaLive.PL

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.