Siatkówka: Mecz Tajlandia – Polska na żywo. Gdzie obejrzeć transmisję i live stream?

Transmisje z meczu siatkówki kobiet Tajlandia – Polska można między innymi oglądać w telewizji Polsat Sport i TVP Sport. Gdzie oglądać telewizję w internecie? Polsat Sport online jest dostępny odpłatnie, ale za darmo można włączyć stream z TVP Sport.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ TRANSMISJĘ W INTERNECIE

Reprezentacja Polski w siatkówce kobiet w niedzielę zagra kolejny mecz w Lidze Narodów. Spotkanie Tajlandia – Polska rozpocznie się o 19:30. Transmisja TV w Polsacie Sport i TVP Sport.

Mecz Tajlandia – Polska na żywo skomentują Andrzej Brzozowski i Maciej Jarosz (Polsat Sport) oraz Piotr Dębowski i Natalia Bamber-Laskowska (TVP Sport).

Transmisje z meczu Polska – Tajlandia za darmo oglądać można nie tylko w TV, ale również na sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej TVP Sport. Z kolei Polsat Sport online w internecie kosztuje 20 zł miesięcznie.

Mecz Polska – Tajlandia na żywo dostępny jest w telewizji TVP Sport oraz Polsat Sport. Jeśli nie możesz oglądać tych kanałów TV, to jest kilka legalnych alternatyw w postacie transmisji na żywo w internecie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.