Siatkówka: ZAKSA – Trentino na żywo. Transmisja w TV i online

Mecz ZAKSA -Trentino na żywo pokaże dzisiaj telewizja Polsat Sport. Transmisję z finału Ligi Mistrzów oglądać można również w internecie. Stream online udostępni IPLA TV.

Już dzisiaj (1.05) finał Ligi Mistrzów w siatkówce. Zagra w nim polska ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Trentino Itas z Włoch. Mecz na żywo rozpocznie się o godzinie 20:30. Dzisiaj transmisję obejrzeć można w Polsat Sport.

Tomasz Swędrowski i Łukasz Kadziewicz prosto z Werony. Studio przed finałem LM rozpocznie się w Polsacie Sport już o godzinie 19:00.

ZAKSA – Trentino online stream

Mecz siatkówki ZAKSA – Trentino na żywo można oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Stream online udostępni IPLA TV. Dostęp do telewizji Polsat Sport w internecie nie jest jednak darmowy i wymaga wykupienia specjalnego pakietu.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WYKUPIĆ TRANSMISJĘ NA IPLA TV

ZAKSA po niezwykle emocjonujących meczach dostała się do finału Ligi Mistrzów i zmierzy się z faworyzowanym Itasem Trentino.

Co ciekawe obie drużyny do meczu przystąpią po porażkach w ostatnich spotkaniach. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w finale PlusLigi musiała uznać wyższość Jastrzębski Węgiel, a Trentino ma za sobą trzy porażki z Lube Civitanova, czyli zespołu, który w ćwierćfinale Ligi Mistrzów ograła ZAKSA.

Te statystyki oczywiście o niczym nie świadczą i o tym kto wygrał finał Ligi Mistrzów, ZAKSA czy Trentino, zadecyduje dyspozycja dnia. Zapraszamy dzisiaj do oglądania transmisji w TV lub online na żywo.

Siatkówka: ZAKSA – Trentino transmisja w TV i online

Data: sobota 1 maja 2021
Godzina: 20:30
Transmisja TV: Polsat Sport
Stream online: IPLA TV

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.