Siatkówka na żywo. Terminarz meczów Polski na mistrzostwach Europy

Siatkówka ponownie zagości na telewizorach wielu Polaków. Niedawno sporo emocji dostarczyła reprezentacja Polski kobiet, a w piątek występ na mistrzostwach Europy rozpoczną polscy siatkarze. Zobacz terminarz meczów i plan transmisji TV oraz online.

Mistrzostwa Europy w siatkówce. Gdzie oglądać mecze Polaków?

Mistrzostwa Europy mężczyzn w siatkówce 2019 rozpoczną się w czwartek 12 września i potrwają do niedzieli 29 września. Organizatorem są cztery kraje: Belgia, Francja, Holandia oraz Słowenia.

Transmisje z ME w siatkówce można oglądać na antenie TVP oraz Polsatu Sport. Mecze Polaków na żywo dostępne będą za darmo. Transmisje z każdego spotkania przeprowadzi TVP 1, TVP Sport, Super Polsat oraz Polsat Sport.

Terminarz reprezentacji Polski w siatkówce

Reprezentacja Polski podczas ME w siatkówce rywalizować będzie z Estonią, Holandią, Czechami, Czarnogórą oraz Ukrainą. Poniżej prezentujemy szczegółowy terminarz Polaków oraz informacje o transmisjach TV.

Mecze Polski w fazie grupowej ME w siatkówce:

Piątek, 13 września, godz. 17:00, Estonia – Polska (Rotterdam), TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport, Super Polsat

Niedziela, 15 września, godz. 16:00, Holandia – Polska (Rotterdam), TVP 1, Polsat Sport, Super Polsat

Poniedziałek, 16 września, godz. 20:00, Polska – Czechy (Rotterdam), TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport, Super Polsat

Wtorek, 17 września, godz. 17:00, Czarnogóra – Polska (Amsterdam), TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport, Super Polsat

Czwartek, 19 września, godz. 20:00, Polska – Ukraina (Amsterdam), TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport, Super Polsat

Siatkówka na żywo w internecie za darmo

Nie każdy może oglądać mecze reprezentacji Polski na żywo w telewizji. Na szczęście nie ma się co martwić, ponieważ siatkówkę można oglądać za darmo również w internecie. I to nawet przebywając za granicą, a takich osób nie brakuje przy meczach reprezentacji.

Darmowy i legalny stream online udostępni sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport. Ponadto TVP 1 na żywo w internecie za darmo oglądać można na platformie WP Pilot, która umożliwia dostęp na terenie Unii Europejskiej.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.