w , , ,

Siatkówka na żywo. Terminarz transmisji

Polska - Słowenia online

Siatkówka na żywo. Gdzie oglądać transmisje i mecze online? Sprawdź terminarz z meczów reprezentacji Polski, PlusLigi i innych ważnych wydarzeń siatkarskich.

Mecze siatkówki na żywo. Gdzie oglądać?

[bs-text-listing-3 columns=”2″ show_excerpt=”0″ title=”Siatkówka na żywo. Transmisje TV i online” icon=”” hide_title=”1″ heading_color=”” heading_style=”default” category=”” tag=”435″ count=”4″ post_ids=”” offset=”” featured_image=”0″ ignore_sticky_posts=”1″ author_ids=”” disable_duplicate=”0″ time_filter=”” order=”DESC” order_by=”date” _name_1=”” post_type=”” taxonomy=”” _name_2=”” cats-tags-condition=”and” cats-condition=”in” tags-condition=”in” tabs=”” tabs_cat_filter=”” tabs_tax_filter=”” tabs_content_type=”deferred” paginate=”none” pagination-show-label=”0″ pagination-slides-count=”3″ slider-animation-speed=”750″ slider-autoplay=”1″ slider-speed=”3000″ slider-control-dots=”off” slider-control-next-prev=”style-1″ ad-active=”0″ ad-after_each=”” ad-type=”” ad-banner=”none” ad-campaign=”none” ad-count=”” ad-columns=”1″ ad-orderby=”date” ad-order=”ASC” ad-align=”left” bs-show-desktop=”1″ bs-show-tablet=”1″ bs-show-phone=”1″ custom-css-class=”” custom-id=”” override-listing-settings=”0″ listing-settings=”” bs-text-color-scheme=”” css=””]

Transmisje z siatkówki

Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście mecze siatkarskiej reprezentacji Polski. Zarówno mężczyzn, jak i kobiet, które z powodzeniem rywalizują na mistrzostwach Europy 2019. Jeśli chodzi o siatkówkę mężczyzn, to wybrańcy Heynena Vitala zapewnili sobie udział na igrzyska olimpijskiej.

Transmisje z meczów reprezentacji Polski można oglądać w telewizji Polsat Sport, TVP Sport i czasami w TVP 1 lub TVP 2.

Jeśli chodzi o PlusLigę to prawa transmisyjne posiada Polsat Sport.

Siatkówka na żywo w internecie za darmo

Nie każdy kibiców może oglądać mecze siatkówki na żywo w TV i szuka transmisji w internecie. Co ważne spotkania reprezentacji Polski można oglądać legalnie i za darmo.

Siatkówka na żywo dostępna jest na sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej TVP Sport. Stream online z Polsatu Sport dostępny jest z kolei IPLA TV. Linki do legalnych transmisji w internecie kibice siatkówki znajdą w naszym serwisie.

Fame MMA 5. Kiedy i gdzie?

Fame MMA 5. Kiedy, data, godzina, walka

Polska - Słowenia online

Siatkówka na żywo: Polska – Niemcy online. Oglądaj transmisje z TVP 1