Siatkówka na żywo. Terminarz transmisji

Siatkówka na żywo. Gdzie oglądać transmisje i mecze online? Sprawdź terminarz z meczów reprezentacji Polski, PlusLigi i innych ważnych wydarzeń siatkarskich.

Mecze siatkówki na żywo. Gdzie oglądać?

Transmisje z siatkówki

Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście mecze siatkarskiej reprezentacji Polski. Zarówno mężczyzn, jak i kobiet, które z powodzeniem rywalizują na mistrzostwach Europy 2019. Jeśli chodzi o siatkówkę mężczyzn, to wybrańcy Heynena Vitala zapewnili sobie udział na igrzyska olimpijskiej.

Transmisje z meczów reprezentacji Polski można oglądać w telewizji Polsat Sport, TVP Sport i czasami w TVP 1 lub TVP 2.

Jeśli chodzi o PlusLigę to prawa transmisyjne posiada Polsat Sport.

Siatkówka na żywo w internecie za darmo

Nie każdy kibiców może oglądać mecze siatkówki na żywo w TV i szuka transmisji w internecie. Co ważne spotkania reprezentacji Polski można oglądać legalnie i za darmo.

Siatkówka na żywo dostępna jest na sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej TVP Sport. Stream online z Polsatu Sport dostępny jest z kolei IPLA TV. Linki do legalnych transmisji w internecie kibice siatkówki znajdą w naszym serwisie.

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.