Siatkówka. Polska – Brazylia. Kiedy i o której oglądać mecz o 3. miejsce Final Six?

Mecz siatkówki Polska – Brazylii o trzecie miejsce Final Six Ligi Narodów odbędzie się w sobotę o godzinie 22:00. Zobacz gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo. Transmisja za darmo dostępna będzie w telewizji i internecie.

Reprezentacja Polski w nocy z soboty na niedzielę przegrała z Rosją 1:3 i nie zdołała awansować do finału. Biało-czerwonym pozostaje więc walka o trzecie miejsce w siatkarskiej Final Six Ligi Narodów.

Terminarz ostatnich meczów Polaków nie był zbyt korzystny dla kibiców reprezentacji, ponieważ spotkania odbywały się w nocy. Spotkanie Polska – Brazylia rozegrane zostanie w niedzielę o godzinie 22:00.

Transmisja TV dostępna będzie w TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Stream online za darmo udostępni sport.tvp.pl oraz WP Pilot. Linki do transmisji w internecie umożliwiające oglądanie siatkówki na żywo znaleźć można na EkstraklasaLive.pl.

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.