Siatkówka. Polska – Słowenia online. Transmisja i stream w internecie

Mecz Polska – Słowenia na żywo pokaże telewizja TVP 1 i Polsat Sport. Transmisję w internecie można oglądać za darmo. Stream online udostępni sport.tvp.pl oraz WP Pilot.

SIATKÓWKA: OGLĄDAJ MECZ POLSKA – SŁOWENIA W PÓŁFINALE ME

Siatkówka na żywo w TV. Transmisja z Polska – Słowenia

Transmisję z meczu Polska – Słowenia obejrzeć można w telewizji TVP 1 i Polsat Sport. Spotkanie odbędzie się w niedzielę o godzinie 15:00. Mecze siatkówki komentują Piotr Dębowski i Radosław Panas (TVP 1) oraz Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga (Polsat Sport).

Polska – Słowenia online. Gdzie oglądać meczyki w internecie?

Mecz Polska – Słowenia na żywo oglądać można również w internecie. Darmowy stream online z TVP 1 udostępni sport.tvp.pl oraz WP Pilot. Transmisja z Polsatu Sport w internecie dostępna będzie na platformie Ipla TV.

Polacy do awansu na igrzyska olimpijskie potrzebują wygrać ze Słowenią tylko jednego seta. Upragniony cel jest więc bardzo blisko. Wszystko dzięki znakomitemu meczowi przeciwko Francuzom. Polska w sobotę pokonała Trójkolorowych 3:0, podobnie jak dzień wcześniej Tunezję.

Siatkówka: Mecz Polska – Francja online i w TV

Data: sobota 11.08 2019 roku
Godzina: 15:00
Transmisja TV: TVP 1 i Polsat Sport
Stream online: sport.tvp.pl, WP Pilot, IPLA

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.