Siatkówka. Polska – Wenezuela transmisja. Mecz online za darmo

Polska – Wenezuela – siatkówka na żywo. Gdzie obejrzeć transmisję i live stream online za darmo z meczu Polski na igrzyskach olimpijskich?

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TRANSMISJĘ W INTERNECIE

Reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn w środę rano rozegra swój trzeci mecz na igrzyskach olimpijskich Tokio. Liczmy na drugie zwycięstwo i udowodnienie, że porażka z Iranem była wypadkiem przy pracy. Siatkówka to obecnie największa nadzieja medalowa.

Transmisja z meczu Polska – Wenezuela dostępna będzie w telewizji Eurosport 1 oraz TVP 1. Mecz na żywo skomentują Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga (Eurosport) oraz Piotr Dębowski i Radosław Panas (TVP 1).

Dobrą wiadomością jest fakt, że mecz rozpocznie się o godzinie 9:30, więc później niż ostatnio. Wiadomo, że nie każdy będzie mógł obejrzeć transmisję w TV, dlatego warto skorzystać z alternatywy i włączyć mecz Polska – Wenezuela online za darmo.

Gdzie obejrzeć live stream w internecie? Transmisja z TVP 1 dostępna jest za free i legalnie na sport.tvp.pl, aplikacji mobilnej TVP Sport, a także na platformie WP Pilot, która jest szczególnie polecana kibicom przebywającym za granicą i chcącym obejrzeć mecz Polska – Wenezuela na żywo w internecie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.