Skoki na żywo. Live online za darmo z TCS w Bischofshofen [transmisja w internecie]

Skoki narciarskie na żywo w internecie. Transmisja online za darmo z Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen. Poniżej wyniki live z konkursu oraz link do transmisji online za darmo.

Skoki narciarskie na żywo. Dziś Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen

Ostatni konkurs Turnieju Czterech Skoczni odbędzie się dzisiaj, czyli w poniedziałek 6 stycznia 2020 roku o godzinie 17:15. Skoki narciarskie na żywo można oglądać za darmo w telewizji. Transmisja TV w TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1. Studio w TVP Sport rozpocznie się o godzinie 16:15.

Skoki narciarskie 2020. Transmisja na żywo w internecie za darmo

Skoki narciarskie online na żywo za darmo można oglądać na kilka sposobów. Telewizja TVP 1 live stream w internecie udostępnia za free na WP Pilot. Z kolei wszystkie transmisje sportowe dostępne są w serwisie TVP Sport online (sport.tvp.pl).

Eurosport 1 na żywo w internecie oglądać można odpłatnie na IPLA TV i Eurosport Player. Relacja live za darmo w naszym serwisie.

W poniedziałkowym konkursie Turnieju Czterech Skoczni wystąpi pięciu Polaków. Dawid Kubacki zmierzy się z Cene Prevcem, Maciej Kot z Junshiro Kobayashim, Stefan Hula z Constantinem Schmidem, Piotr Żyła z Timi Zajcem, a Kamil Stoch, który zajął trzecie miejsce w kwalifikacjach rywalizować będzie z Jewgienijem Klimowem. Kwalifikacji do Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen nie zapewnił sobie Jakub Wolny.

Skoki narciarskie dziś będą cieszyły się dużą oglądalnością. Zapraszamy na transmisje TV, stream online lub relację live.

Skoki narciarskie dziś: Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen na żywo za darmo

Data: 6.01.2020, godzina 17:15
Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1
Stream online za darmo: sport.tvp.pl, WP Pilot
Wyniki na żywo w internecie: EkstraklasaLive.PL

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.