Skoki na żywo. Transmisja online za darmo z Kulm.

Transmisja online ze skoków narciarskich w Kulm na żywo za darmo dostępna jest na sport.tvp.pl, aplikacji mobilnej TVP Sport i WP Pilot. Skoki na żywo obejrzeć można w telewizji TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TRANSMISJĘ W INTERNECIE ZA DARMO

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ WYNIKI NA ŻYWO

Skoki narciarskie na żywo. Dziś transmisja TV z Kulm

Dziś (16.02) na skoczni Kulm odbędzie się drugi konkurs indywidualne skoków narciarskich. Transmisje tradycyjnie przeprowadzą trzy kanały TV: TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport 1. O której? Godzina rozpoczęcia zawodów została wyznaczona na godzinę 11:00. Wcześniej odbędą się jeszcze kwalifikacje.

Podczas transmisji skoki narciarskie na żywo dziś komentować będą Przemysław Babiarz i Stanisław Snopek (TVP 1 i TVP Sport) oraz Igor Błachut i Marek Rudziński (Eurosport 1).

Skoki narciarskie live stream online za darmo

Transmisje ze skoków narciarskich w internecie można oglądać za darmo. Live stream online udostępniają dwie platformy. TVP Sport w internecie stream publikuje na sport.tvp.pl i swojej aplikacji mobilnej. Legalnie, w wysokiej jakości i bez rejestracji. Ponadto telewizja TVP 1 na żywo za darmo dostępna jest na WP Pilot. Również poza granicami Polski.

Z kolei telewizja Eurosport 1 w internecie można oglądać odpłatnie na Eurosport Player i IPLA TV.

Skoki narciarskie live za darmo można śledzić w naszym serwisie. Znajdziecie tutaj zarówno link do transmisji z Pucharu Świata, jak i wyniki na żywo.

W sobotnim konkursie Pucharu Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf najlepszy okazał się Piotr Żyła, który odniósł swoje drugie zwycięstwo w karierze.

Transmisje ze skoków narciarskich TV i internecie na żywo za darmo

Data: 16.02.2020, godzina 11:00
Transmisja TV: Eurosport 1, TVP 1 i TVP Sport
Stream online: sport.tvp.pl, WP Pilot (za darmo) oraz Eurosport Player i IPLA TV
Wyniki na żywo w internecie za darmo: EkstraklasaLive.PL

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.