SKOKI NA ŻYWO W INTERNECIE ZA DARMO. TRANSMISJA ONLINE

Poniżej prezentujemy gdzie oglądać skoki narciarskie na żywo. Zobacz plan transmisji TV, live stream online i śledź wyniki Pucharu Świata za darmo.

Gdzie oglądać transmisje TV i stream online?

SKOKI NARCIARSKIE NA ŻYWO

Żużel na żywoSkoki narciarskie to sport, który w Polsce w okresie zimowym wzbudza dużą popularnością. Transmisje na żywo przyciągają przed telewizory sporo widzów, a gdy konkursy Pucharu Świata odbywają się w Polsce: Wiśle i Zakopanem, to również na trybunach pojawiają się tłumy.

Skoki na żywo można oglądać w telewizji i internecie. W serwisie Ekstraklasa live dowiesz się gdzie oglądać transmisje TV i online, a także jaki kanał pokaże zawody Pucharu Świata live. Każdy konkurs skoków narciarskich na żywo możesz u nas również śledzić za darmo.

Transmisje ze skoków narciarskich dostępne są za darmo dzięki TVP 1. Telewizję tą można bez opłat oglądać na kilku platformach.

Rozpiskę transmisji TV i online znajdziesz TUTAJ.

Skoki narciarskie online transmisja i stream w internecie za darmo?

Nie każdy może oglądać transmisje ze skoków narciarskich w telewizji. Nie ma się jednak czym martwić, bo live stream online jest dostępny za darmo w legalny sposób.

Gdzie oglądać skoki na żywo w internecie? Każdy konkurs Pucharu Świata za darmo udostępniany jest na sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej TVP Sport. Telewizja TVP 1 stream online udostępnia również na platformie WP Pilot, która umożliwia oglądanie transmisji także poza granicami Polski.

Eurosport online można oglądać na platformach IPLA TV i Eurosport Player. Obie usługi nie są dostępne za darmo.

W naszym serwisie znajdziesz wyniki live z każdego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Skoki na żywo – gdzie oglądać transmisje?

Skoki narciarskie to przede wszystkim rywalizacja o Puchar Świata. Transmisje oglądać można w telewizji TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport 1. Na żywo pokazywane są nie tylko konkursy, ale również w kwalifikacjach.

Skoki narciarskie wzbudzają duże zainteresowanie również w trakcie Turnieju Czterech Skoczni, mistrzostwach świata, konkursach lotów narciarskich czy igrzyskach olimpijskich. W sierpniu można obejrzeć natomiast Letnie Grand Prix.

Skoki na żywo online – Terminarz transmisji w marcu 2023

  1. 16.03.2023 – Trondheim (Norwegia), HS140 (Raw Air)
  2. 18-19.03.2023 – Vikersund (Norwegia), HS240 (Raw Air, loty)
  3. 25-26.03.2023 – Lahti (Finlandia), HŚ 130 (25.03 – drużynowy)
  4. 31.03-2.04.2023 – Planica (Słowenia), HS240 (loty, 1.04 – drużynowy)