Skoki narciarskie. Dziś Turniej Czterech Skoczni w Ga-pa na żywo. Live online za darmo

Dziś zapraszamy do śledzenia skoków narciarskich na żywo. Poniżej wyniki live z konkursu Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen oraz link do transmisji online za darmo.
Wyniki na żywo. Jeśli się nie ładują KLIKNIJ TUTAJ. Aby oglądać transmisję online KLIKNIJ TUTAJ.

Skoki narciarskie. Dziś Turniej Czterech Skoczni w Ga-Pa

W Nowy Rok 1.1.2020, odbędzie się drugi konkurs podczas Turnieju Czterech Skoczni. Dziś skoki narciarskie będą miały miejsce w Garmisch-Partenkirchen. Do konkursu awansowało sześciu Polaków. Poniżej dowiecie się z kim dziś będą rywalizować podczas Turnieju Czterech Skoczni.

Skoki narciarskie dziś rozpoczną się o godzinie 14:00. Transmisja TV za darmo w TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1.

Skoki narciarskie 2020. Transmisja na żywo w internecie za darmo

Turniej 4 Skoczni, podobnie jak wszystkie inne konkursu skoków narciarskich, można oglądać za darmo w internecie na żywo. Transmisja z TVP Sport dostępna jest na sport.tvp.pl, z TVP 1 na WP Pilot. Z kolei telewizja Eurosport 1 online dostępna jest na IPLA TV i Eurosport Player, ale nie za free.

Z kim dziś będą rywalizować Polacy? Maciej Kot rywalizować będzie z Robertem Johanssonem, Stefan Hula z Danielem Andre Tande, Piotr Żyła z Mariusem Lindvikiem, Kamil Stoch z ROkiem Justinem, a Dawid Kubacki z Kevinem Bicknerem.

Skoki narciarskie dziś będą cieszyły się dużą oglądalnością. Zachęcamy, aby Nowy Rok rozpocząć od sportowych emocji na skoczni w Ga-Pa.

Skoki narciarskie dziś: Turniej 4 Skoczni w Garmisch-Partenkirchen na żywo za darmo

Data: 1.1.2020, godzina 14:00
Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1
Stream online za darmo: sport.tvp.pl, WP Pilot
Wyniki na żywo w internecie: EkstraklasaLive.PL

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.