Skoki narciarskie na żywo. Live online za darmo, transmisja w internecie [PŚ w Predazzo]

Skoki narciarskie na żywo w internecie. Transmisja online za darmo z Pucharu Świata w Predazzo. Poniżej wyniki live z konkursu oraz link do transmisji online za darmo z niedzielnego konkursu.

LIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TRANSMISJĘ W INTERNECIE ZA DARMO

Poniżej wyniki konkursu na żywo za darmo.

Skoki na żywo. Gdzie oglądać transmisję?

W niedzielę 12.01.2020 odbędzie się kolejny konkurs Pucharu Świata w Predazzo (Val di Fiemme). Transmisję obejrzeć można w telewizji TVP Sport, TVP 1 oraz Eurosport 1. Dziś początek skoków narciarskich o godzinie 16:30.

Skoki narciarskie na żywo komentują Sebastian Szczęsny i Przemysław Babiarz (TVP 1 i TVP Sport) oraz Igor Błachut i Marek Rudziński (Eurosport 1).

Transmisja skoków narciarskich online za darmo.

Transmisje ze skoków narciarskich online oglądać można za darmo. TVP Sport na żywo live stream w internecie bez rejestracji i logowania udostępnia na sport.tvp.pl i swojej aplikacji mobilnej. Ponadto telewizję TVP 1 na żywo w internecie za darmo oglądać można na WP Pilot.

Eurosport 1 online dostępny jest na IPLA TV i Eurosport Player. Nie jest to jednak darmowa usługa. Relacja live za darmo w naszym serwisie. Wyniki konkursu można znaleźć na górze tego artykułu.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.