Skoki online na żywo. Turniej 4 Skoczni (6.01)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TRANSMISJĘ ZE SKOKÓW

Poniżej wyniki live z kwalifikacji.

Dzisiaj ostatni konkurs Turnieju 4 Skoczni. Transmisje w Bischofshofen na żywo można obejrzeć w w TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport 1, a także w internecie. Live stream online za darmo udostępni sport.tvp.pl i WP Pilot.

Skoki narciarskie na żywo

Dzisiaj skoki narciarski będą niezwykle emocjonujące. Kamil Stoch jest liderem klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni, a drugie miejsce zajmuje Dawid Kubacki.

Dziś konkurs w Bischofshofen. O której początek skoków na żywo? Zawody rozpoczną się o godzinie 16:45. Transmisja TV dostępna będzie tradycyjnie w telewizji TVP 1, Eurosport 1 oraz TVP Sport.

Skoki narciarskie dzisiaj na żywo skomentują Igor Błachut i Marek Rudziński (Eurosport 1) oraz Przemysław babiarz i Stanisław Snopek (TVP 1 i TVP Sport).

Turniej 4 Skoczni live. Skoki online za darmo

Kibice, którzy nie mogą obejrzeć skoków narciarskich na żywo w telewizji mogą skorzystać z transmisji online. Gdzie znaleźć live stream online za darmo?

Transmisja z TVP Sport dostępna będzie na sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport. Oglądać mogą ją osoby przebywające na terenie Polski. TVP 1 online za darmo znaleźć można również na WP Pilot. Ta opcja jest dogodna dla osób przebywających za granicą.

TVP 1 na żywo
TVP 1 online za darmo można oglądać na WP Pilot

Skoki narciarski na żywo online za darmo można śledzić w naszym serwisie. Prezentujemy wyniki na żywo, co może stanowić również doskonałe uzupełnienie transmisji.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Do ostatniego konkursu Turnieju 4 Skoczni dostali się wszyscy Polacy. Zwycięzcą kwalifikacji został Kamil Stoch, co jest dobrym zwiastunem przed dzisiejszym konkursem.

Pary z udziałem Polaków na Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen:

Andrzej Stękała (Polska) – Karl Geiger (Niemcy)
Piotr Żyła (Polska) – Thomas Lackner (Austria)
Domen Prevc (Słowenia) – Aleksander Zniszczoł (Polska)
Klemens Murańka (Polska) – Yukiya Sato (Japonia)
Maciej Kot (Polska) – Dawid Kubacki (Polska)
Matthew Soukup (Kanada) – Kamil Stoch (Polska)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.