Skoki w Willingen na żywo. Oglądaj stream online

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TRANSMISJĘ ZE SKOKÓW

Poniżej wyniki live z sobotniego konkursu skoków narciarskich.

Dziś PŚ w Willingen – oglądaj skoki narciarskie online na żywo 31.01 2021. Transmisja w TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1 oraz w internecie. Live stream online dostępny jest za darmo!

Dziś, czyli 31.01, odbędzie się drugi konkurs indywidualny skoków narciarskich Pucharu Świata w Willingen.

Dziś konkurs PŚ w Willingen rozpocznie się o godzinie 16:15. Skoki narciarskie na żywo można oglądać na trzech kanałach TV: Eurosport 1, TVP Sport oraz TVP 1. Odpowiedź na pytanie gdzie oglądać transmisję ze skoków jest więc wyczerpująca.

Skoki na żywo online można oglądać za darmo. Wiemy gdzie znaleźć darmowy i legalny live stream. TVP Sport umieszcza go na sport.tvp.pl i swojej aplikacji mobilnej. Drugą opcją, również dla kibiców skoków z zagranicy, jest WP Pilot, gdzie można obejrzeć za darmo TVP 1 online.

Willingen to skocznia, gdzie bardzo dobrze radzą się polscy skoczkowie. W piątek kwalifikacje wygrał Andrzej Stękała, rekord skoczni na 153 metry ustanowił… Klemens Murańska, a w przeszłości wiele razy wygrał Kamil Stoch. Co ciekawe Klemens Murańska poprawił rekord Adama Małysza z 2001 roku. Przed 20 lat nikt tak daleko nie skoczył. W sobotę najlepszy z Polaków był Kamil Stoch.

Początek konkursu Pucharu Świata w Willingen dziś o godzinie 16:00. Drugi konkurs indywidualny odbędzie się w niedzielę o 16:15. Transmisja również w TVP Sport, Eurosport, TVP 1 i online.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.