Skoki żywo dzisiaj w internecie. Oglądaj TVP 1 online

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TRANSMISJĘ ZE SKOKÓW

Poniżej wyniki na żywo.

Skoki narciarskie dzisiaj 10.01 na żywo o godzinie 16:30 w Titisee-Neustadt. Transmisja w TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1. Live stream online będzie dostępny za darmo. TVP 1 online można oglądać na WP Pilot i sport.tvp.pl.

Skoki narciarskie na żywo. TVP 1 online

Gdzie oglądać transmisje ze skoków narciarskich na żywo w internecie za darmo? Dostępne są dwie legalne opcje. Pierwsza z nich to oficjalny serwis TVP Sport w internecie, czyli sport.tvp.pl. Można tam znaleźć legalny live stream online.

Aktywny jest on jednak tylko dla osób przebywających w Polsce. Skoki narciarskie na żywo za granicą również można oglądać dzięki telewizji TVP 1 online. Wtedy warto skorzystać z platformy WP Pilot, która udostępnia TVP 1 na żywo za darmo.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Skoki na żywo – o której dzisiaj (10.01)

Po emocjach związanymi z Turniejem Czterech Skoczni czas na kolejne zawody skoków narciarskich w 2021 roku. Dzisiaj Puchar Świata w Titisee-Neustadt. O której godzinie? 10.01 skoki na żywo można oglądać od godziny 16:50. Transmisja TV w TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport 1. Studio w TVP Sport rozpocznie się o godzinie 15:50.

W ostatnim czasie Polacy spisują się znakomicie i liczymy, że dziś skoki narciarskie na żywo również dostarczą sporych emocji. W sobotę najlepszy okazał się Kamil Stoch, a trzeci był Piotr Żyła. Na piątej pozycji uplasował się Andrzej Stękała, a na siódmej Dawid Kubacki, który zepsuł drugi skok.

Dziś skoki narciarskie na żywo z Titisee-Neustadt

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.