Śląsk – Lech na żywo w internecie za darmo

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo.

Mecz Śląsk Wrocław – Lech Poznań na żywo oglądać można w telewizji Canal+ Premium. Transmisję dostępna będzie również w internecie, a relacja live online za darmo w naszym serwisie.

Śląsk Wrocław – Lech Poznań transmisja TV

Mecz Śląsk Wrocław – Lech Poznań rozegrany zostanie w niedzielę 28 czerwca 2020 o godzinie 17:30 w 33. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Premium, Canal+ 4K Ultra HD i Canal+ Sport 3.

Mecz Śląsk – Lech na żywo komentować będą Przemysław Pełka oraz Grzegorz Mielcarski.

Śląsk – Lech online

Mecz Śląsk Wrocław – Lech Poznań na żywo oglądać można również w internecie. Gdzie znaleźć stream online? Transmisja zostanie udostępniona na NC+ Go i Nowy Canal+ oraz Player. Relacja live za darmo w naszym serwisie oraz TVRadar.pl.

Spotkanie Śląska Wrocław z Lechem Poznań jest niezwykle istotne dla układu tabeli PKO BP Ekstraklasy. Obie drużyny walczą o wicemistrzostwo Polski. Zwycięzca awansuje na drugie miejsce. Obecnie Lech Poznań jest trzeci i ma punkt przewagi nad czwartym Śląskiem Wrocław.

Mecz Śląsk – Lech oglądać na pewno będą również piłkarze Legii Warszawa, bo ewentualna porażka poznaniaków przybliży ich do mistrzostwa. Mistrz może zostać wyłoniony już za tydzień właśnie podczas meczu Lech – Legia.

Śląsk - Lech na żywo
Lech Poznań jest coraz bliższy wicemistrzostwa

– Śląsk Wrocław to jest bardzo solidny i stabilny zespół. Szczególnie groźni są w fazach przejściowych i mają bardzo szybkich skrzydłowych. Musimy zwrócić dużą uwagę, żeby nie tracić piłek w środku pola. Jest to zespół, który w dwóch ostatnich meczach stracił cztery gole i to oczywiście będziemy chcieli wykorzystać – mówi przed meczem Śląsk – Lech trener poznaniaków Dariusz Żuraw.

W sezonie zasadniczym w Poznaniu Śląsk wygrał z Lechem, a we Wrocławiu był remis 1:1.

PKO EKSTRAKLASA: Śląsk – Lech na żywo w TV i online

Data: niedziela 28 czerwca 2020
Godzina: 18:00
Transmisja TV: Canal+ Premium i Canal+ Sport 3
Stream online: Nowy Canal+ i Player
Relacja live za darmo: EkstraklasaLive.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.