Śląsk – Pogoń online. Transmisja, stream na żywo. Gdzie oglądać?

Transmisję z Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin można oglądać w telewizji Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecze PKO Ekstraklasy na żywo dostępne są również w internecie. Stream online udostępni Canal+ Sport Online, Player.

Transmisja z Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin na żywo. Gdzie oglądać w TV?

Spotkanie Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin odbędzie się w niedzielę 1.09.2019 o godzinie 15:00 w 7. kolejce PKO Ekstraklasy. Transmisję przeprowadzi Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz Śląsk – Pogoń na żywo skomentują Robert Skrzyński oraz Remigiusz Jezierski.

Śląsk – Pogoń online. Transmisje z PKO Ekstraklasy w internecie

Mecze PKO Ekstraklasy na żywo w internecie dostępne są na Canal+ Sport Online oraz Player. Dostęp do tej pierwszej platformy posiadają jedynie abonenci NC+, a na Playerze pakiet jest płatny. Ekstraklasa wciąż pracuje nad własną stroną na której mecze online będą mogli oglądać kibice przebywający za granicą.

Śląsk Wrocław po sześciu kolejkach jest liderem PKO Ekstraklasy. Przegonić go mogła właśnie Pogoń Szczecin, ale niespodziewanie przegrała z Wisłą Płock. Niedzielny mecz zapowiada się bardzo interesująco, a stawką jest pierwsze miejsce w tabeli. Obecnie Śląsk ma jeden punkt przewagi nad Pogonią.

W zeszłym sezonie starcie tych drużyn we Wrocławiu zakończyło się bezbramkowym remisem. Z kolei w Szczecinie Pogoń wygrała 2:1.

W niedzielę w PKO Ekstraklasie odbędą się jeszcze dwa mecze: Lech Poznań – Cracovia oraz Legia Warszawa – Raków Częstochowa.

PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin na żywo w TV i online

Data: Niedziela 1.09.2019
Godzina: 15:00
Transmisja TV: Canal+ Sport i Canal+ Sport 3
Stream online: Canal+ Sport Online, Player

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.