Śląsk – Warta transmisja. Mecz online za darmo na żywo

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo.

Śląsk Wrocław – Warta Poznań online za darmo. Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo w internecie, transmisji TV lub live stream. Gdzie oglądać PKO BP Ekstraklasę?

Warta Poznań to rewelacja zeszłego sezonu. Ówczesny beniaminek PKO BP Ekstraklasy był skazywany na spadek, a był bliski awansu do europejskich pucharów. Zabrakło jednej bramki w meczu ze… Śląskiem Wrocław, który gra w Lidze Konferencji UEFA właśnie “kosztem” Zielonych.

Dzisiaj obie drużyny zagrają ze sobą w 1. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Początek meczu Śląsk – Warta na żywo o godzinie 17:30. Gdzie oglądać? Transmisja TV w Canal+ Sport. Spotkanie skomentują Rafał Dębiński oraz Remigiusz Jezierski.

Mecze PKO Ekstraklasy na żywo w internecie można oglądać w legalny sposób. Live stream online z każdego spotkania dostępny jest na platformie Canal+ przez internecie. Obecnie można skorzystać z promocji i wykupić dostęp w cenie 20 zł. na miesiąc.

Śląsk – Warta online za darmo można śledzić w relacji na żywo w naszym serwisie.

W zeszłym sezonie Śląsk Wrocław dwukrotnie ograł Wartę Poznań. Najpierw we Wrocławiu 2:1, a w rewanżu 3:2. Oba spotkania były bardzo emocjonujące.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.