Śląsk – Zagłębie na żywo. Gdzie oglądać transmisję?

Telewizja Eurosport 1 na żywo pokaże spotkanie Lotto Ekstraklasy Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w Eurosport Player, IPLA, Dailymotion/Ekstraklasa.

Transmisja z Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 23 kolejce Lotto Ekstraklasy rozegrane zostanie spotkanie Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Eurosport 1. Początek dnia 25/02/2019 o godzinie 18:00.

Telewizja Eurosport 1 online. Gdzie oglądać meczyki na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Śląsk - Zagłębie w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Śląsk - Zagłębie znajduje się na platformie IPLA oraz Eurosport Player. Aby oglądać transmisje należy wykupić odpowiedni pakiet.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo


Mecz Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin na żywo

Data: 25/02/2019
Godzina: 18:00
Rozgrywki: 23. kolejka Lotto Ekstraklasy
Transmisja TV: Eurosport 1
Stream online: Eurosport Player, IPLA, Dailymotion/Ekstraklasa
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.