Ultimate magazine theme for WordPress.

Sławomir Peszko ukarany przez Lechię Gdańsk

Fot. Michał Jankowski

Sławomir Peszko w meczu z Jagiellonią Białystok ostro sfaulował Arvydasa Novikovasa i obejrzał czerwoną kartkę. Na reprezentanta Polski spadła ostra fala krytyki. Lechia Gdańsk również postanowiła zareagować i ukarała zawodnika finansowo. Wydała w tej sprawie specjalny komunikat.

Pod koniec meczu Sławomir Peszko kopnął pomocnika Jagiellonii niczym tajski bokser. Sędzia od razu wyrzucił go z boiska. Na następny dzień Peszko opublikował na swoim Instagramie przeprosiny, tłumacząc to emocjami po nieudanym mundialu.

Pomocnik Lechii Gdańsk Sławomir Peszko, który w spotkaniu z Jagiellonią Białystok został ukarany przez sędziego czerwoną kartką za faul na Arvydasie Novikovasie, otrzymał od Klubu dotkliwą karę finansową. Poczynione zostały także formalne kroki, aby takie zachowanie nie powtórzyło się w przyszłości. W ten sposób Klub wyraża swój brak akceptacji dla zaistniałej sytuacji.

Zapraszamy do śledzenia meczów na żywo w internecie. Jeśli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to zapraszamy po mecze online. Znajdziesz tutaj najważniejsze wydarzenia sportowe na żywo za darmo.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Privacy Policy