Słowenia – Polska: transmisja TV, stream online na żywo za darmo

Gdzie oglądać transmisję z Słowenia – Polska w el. Euro 2020? Mecz na żywo pokaże TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Stream online będzie dostępny za darmo. Relację live przeprowadzi EkstraklasaLive.pl.

Słowenia – Polska w TV. Gdzie i kiedy oglądać?

Reprezentacja Polski kontynuuje walkę o awans do mistrzostw Europy 2020. Biało-czerwoni są w komfortowej sytuacji, ponieważ są liderami swojej grupy i mają aż pięć punktów przewagi nad drugim miejscem.

Spotkanie Słowenia – Polska odbędzie się w piątek 6.09.2019 roku o godzinie 20:45. Transmisję TV przeprowadzi TVP Sport, TVP 1, a także Polsat Sport.

Słowenia – Polska online za darmo. Stream na żywo w internecie

Słowenia - Polska. Transmisja online

Transmisję z meczu Słowenia – Polska na żywo można oglądać również w internecie. Stream jest darmowy i legalny, nie wymaga logowania. Spotkanie Słowenia – Polska online za darmo udostępni sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport. Ponadto TVP 1 na żywo w internecie można oglądać na WP Pilot. Również przebywając za granicą.

Polsat Sport stream online z meczu Słowenia – Polska udostępni na platformie IPLA, ale nie jest to usługa darmowa.

Piątkowy wieczór powinien przynieść więc sporo emocji związanych z eliminacjami Euro 2020. Zapraszamy do oglądania transmisji, streamu online lub śledzenia relacji live za darmo w EkstraklasaLive.pl.

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.