Spartak – Legia transmisja. Mecz online za darmo w internecie

Spartak – Legia – transmisja na żywo. Zobacz gdzie oglądać mecz w internecie, live stream za darmo z ViaPlay?

Legia Warszawa w środę rozpoczyna grę w fazie grupowej Ligi Europy. Na początek zmierzy się na wyjeździe ze Spartakiem Moskwa. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Gdzie obejrzeć mecz Spartak – Legia na żywo w TV i online?

Prawa transmisyjne do meczów Legii Warszawa to dość skomplikowany temat. Rozgrywki Ligi Europy pokazuje na wyłączność platforma online ViaPlay. Doszła ona jednak do porozumienia z telewizją TVP Sport.

Wszystkie mecze domowe Legii Warszawa w Lidze Europy na żywo pokaże właśnie TVP Sport oraz ViaPlay. Gorzej sytuacja wygląda jeśli chodzi o wyjazdy. Transmisje dostępne będą na ViaPlay, a TVP Sport pokaże retransmisje.

Zatem mecz Spartak – Legia na żywo dostępny jest jedynie w internecie na ViaPlay. Początek spotkania w środę o godzinie 16:30. Z kolei o godzinie 19:30 retransmisję przeprowadzi TVP Sport. Mecz Spartak Moskwa – Legia Warszawa komentować będą Rafał Wolski i Marcin Borzęcki (ViaPlay) oraz Mateusz Borek i Robert Podoliński (TVP Sport).

Gdzie oglądać mecz Spartak – Legia online za darmo i na żywo? ViaPlay za free dostępne jest w wersji testowej na 30 dni. To idealna okazja, aby założyć konto i oglądać mecze Legii na żywo. Stram online z TVP Sport dostępny na sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej.

Relację live z meczu Spartak – Legia na żywo w internecie można śledzić za darmo w serwisie GdzieOgladac.pl.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.